Маска для волосся

( кількість товарів: 462 )

Маски для волосся

Маски для волосся вже давно перестали використовуватися виключно у салонах краси та стали звичним засобом для багатьох дівчат, адже дозволяють нейтралізувати негативний вплив на шевелюру зовнішніх факторів, повернути пасмам блиск, гладкість і шовковистість. Відомі бренди пропонують подібні засоби у широкому асортименті, випускаючи спеціальні лінійки для домашнього використання. 

Маски для волосся

 

Призначення і тонкощі вибору

 

Маска для волосся підбирається залежно від її призначення. Виробники пропонують наступні варіанти:

  • Зволожувальні. Містять натуральні олії та інші поживні компоненти, здатні усунути сухість та ламкість валосся. Використовувати їх варто власницям фарбованого та знебарвленого волосся для нейтралізації негативного впливу кислот, які входять до складу фарбників, а також любителькам частих укладок з використанням фену, плойок та великої кількості стайлінгу. 
  • Відновлювальні. Підходять для пошкодженого та посіченого волосся, надають блиску та шовковистості. У складі може міститися глина, різноманітні натуральні олії та рослинні екстракти, які сприяють розгладженню пасм, усуненню сухості кінчиків і ламкості. 
  • Маски для росту волосся. Особливий тип продукту, який стимулює пробудження сплячих волосяних фолікулів. До формули включають реп’яхову, розмаринову, касторову та інші олії, здатні не лише відновити ріст нових волосин, але й уповільнити їхнє випадіння за рахунок стимуляції кровообігу в шкірі голови та живлення клітин корисними мікроелементами. 

 

При виборі відповідного засобу слід враховувати ряд факторів:

  • тип шевелюри — сухе, жирне, пряме чи кучеряве волосся;
  • призначення продукту — поживний, зволожувальний, відновлюючий, стимулюючий ріст;
  • спосіб і особливості використання — професійні засоби мають концентрований склад, для роботи з ними необхідні особливі навички та інструмент.

 

Блискучі локони та бездоганна зачіска з оригінальною косметикою для волосся від європейського магазину Ezebra

 

У нас ви можете вибрати й купити маску для волосся будь-якого складу і призначення за прийнятною ціною. У каталозі представлені оригінали продуктів кращих світових брендів виключно з якісною професійною косметикою, замовити яку можна з доставкою по Києву та Україні. Для зручності пошуку відповідних товарів сайт оснащено вбудованими фільтрами, є детальні описи, фото, відгуки реальних покупців і рекомендації з вибору, а за необхідності ви можете завжди звернутися за допомогою до наших чуйних консультантів. 

pixel