Накладні вії

( кількість товарів: 348 )

Накладні вії

Широко використовувати штучні вії в макіяжі розпочали приблизно в 50-х роках минулого сторіччя. Тоді вони застосовувались переважно для створення яскравих сценічних образів. Зараз же цей продукт собі може дозволити кожна дівчина, щоб зробити свій погляд більш яскравим та виразним, а також надати очам потрібної форми та виглядати неймовірно під час будь-яких важливих подій та церемоній.

Накладні вії eZebra

 

Види та особливості використання продукту

  

Існує декілька типів вій, які можуть використовувати при створенні образів як професійні візажисти, так і звичайні дівчата в домашніх умовах:
 

• Окремі — представлені у вигляді палеток зі штучними волосками різної довжини та вигину. При цьому кількість та місця розташування штучних вій можна обирати самостійно.
• Пучкові — в наборі може міститися різна кількість пучки, що складаються з 3-10 скріплених біля основи штучних вій.
• Стрічкові — волоски закріплені на спеціальній смужці, що повторює форму ока, вона кріпиться на поверхню верхнього повіка. Можуть мати різну густоту та напрямок, дозволяючи досягати різних ефектів, наприклад лисячих очей.
• Декоративні — допомагають створювати яскраві та незвичайні образи, можуть бути кольоровими, прикрашеними пір'ям або стразами.
 

Використання накладних вій потребує деяких вмінь:
 

• Волоски фіксують на повіці за допомогою спеціального клею. Часто він йде в комплекті з віями, але краще придбати його окремо.
• Суцільні стрічкові вії перед приклеюванням треба приміряти до повіки, за необхідності обрізати зайву частину.
• Наносити клей можна спеціальним аплікатором або звичайною зубочисткою.
• Починати фіксацію рекомендовано від зовнішнього куточка ока, щоб приховати різницю між рідними та штучними волосками підкрутити свої вії за допомогою спеціальних щипчиків для завивки.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині Ezebra

  

Купити накладні вії та іншу продукцію відомих косметичних брендів в Україні пропонує інтернет-магазин Ezebra. В асортименті представлені оригінали популярних засобів відмінної якості з Європи за максимально привабливими цінами. Підібрати необхідні продукти можна використовуючи систему пошуку, вбудовані фільтри, описи товарів та відгуки покупців і замовити їх з доставкою в будь-яку точку країни.

pixel