Сироватки та маски для ніг

( кількість товарів: 19 )

Сироватка Маска для ніг

Під час догляду за тілом, на жаль, не всі пам’ятають про ноги, у той час, як вони вважаються одним із місць, яке найбільше наражається на пошкодження – зрештою, це вони несуть на собі вагу всього тіла, а незручне взуття часто стає причиною появи мозолів чи огрубінь. Крім цього, шкіра п’ят та підошви стоп постійно піддається висушуванню, в результаті чого вони тріскають, печуть та набрякають. Грубий шар мертвого, сухого епідермісу не виглядає естетично. 

Сироватка Маска для ніг |

Аби покращити вигляд своїх ніг та їх загальний стан, потрібно використовувати відповідні косметичні засоби. Серед них слід відокремити маску для ніг, яка ідеально подбає про всі їхні потреби. 

  

Маска для ніг – чим вона корисна?

  

Ноги, незалежно від свого стану, завжди потребують зволоження. Завдяки відповідно підібраній сироватці шкіра ніг отримає гладкість та еластичність, а завдяки цьому не викликатиме ороговіння. Вона, безумовно, є більш інтенсивною, ніж звичайний крем для ніг, тому дозволяє досягнути кращих ефектів за коротший проміжок часу. Проте, вона також не належить до косметичних засобів, які потрібно використовувати щоденно протягом всього року. Найбільшого ефекту можна досягти, використовуючи продукт в рамках 3- або 4-тижневого лікування, коли шкіра є найбільш вразливою до пошкоджень або вже буде пошкодженою.

  

Сироватка для ніг – які існують види?

  

Найбільш популярна маска для ніг – це, безсумнівно, зволожувальний косметичний засіб. Такий продукт дозволяє шкірі повернути натуральний вигляд, пом’якшити епідерміс, у результаті чого вона стає делікатнішою на дотик. Цей продукт допоможе попередити появу тріщин, які супроводжують глибокі рани, що створюють величезні проблеми при ходінню. Другою за популярністю є відновлювальна сироватка. Вона застосовується при наявності помітних ороговінь, ран чи тріщин. Такий засіб заспокоює запальні стани та подразнення, а крім цього чудово впливає на прискорення регенерації шкіри.

  

Коли потрібно застосовувати маску для стоп і що для неї є характерним?

  

Немає чітко визначеного часу, рекомендованого для використання косметичних засобів для догляду. Безсумнівно, варто розпочати догляд тоді, коли закінчиться зима та прийде весна. Саме зима є найважчим періодом для наших ніг, на які ми безперервно одягаємо теплі шкарпетки та зимове взуття. Застосування цього продукту рекомендується також і влітку, коли ми постійно ходимо у відкритому взутті, наражаючи нашу шкіру на додаткові пошкодження та сухість, викликану сонцем.
 

Хороша сироватка для ніг повинна відзначатися багатством активних складників. Вона має більш концентровану форму, ніж звичайний крем, але її формула характеризується особливою легкістю. Зазвичай виступає у формі емульсії або гелю, але не виключена також форма делікатного крему. Цей продукт не можна використовувати замість щоденного крему, однак він може стати його доповненням.

pixel