Дезодоранти для чоловіків

( кількість товарів: 53 )

Дезодорант

Завданням чоловічих дезодорантів є усунення неприємного запаху поту. Це продукти, які завдяки складникам хімічних сполук, зменшують кількість бактерій, що виступають на шкірі та спричиняють прикрий запах. Сам піт не має запаху, але при контакті зі шкірою та з бактеріями, що знаходяться на ній, він стає неприємним. 

 

Дезодоранти не належать до стійких ароматичних продуктів. Їх аромат через якийсь час зникає, тому їх рекомендується завжди носити з собою.

Чоловічі дезодоранти |

Такі косметичні засоби можуть замінити туалетну чи парфумовану воду. Дезодоранти підходять для щоденного використання, для зустрічей з друзями, для роботи та походу в магазин. Його не дуже інтенсивний аромат підійде для таких випадків найкраще. 

 

 Як обрати?

  

Дезодорант можна підібрати відповідно до аромату парфумів, парфумованої води, туалетної води чи одеколону. Найбільші бренди пропонують цілі серії косметичних засобів. Можна придбати також набори. До них належать, наприклад, Baldessarini – це набір, що складається з одеколону та дезодоранту у формі стіку, Bruno Banani Magic Man – туалетна вода та дезодорант, чи Adidas Active Bodies – дезодорант та туалетна вода.
 

Слід розрізняти антиперспірант та дезодорант: це два різні продукти, які мають цілком різні завдання. Дезодорант бореться з неприємним ароматом, а антиперспірант зменшує виділення поту. Дезодорант не має нічого спільного з кількістю поту, що виділяється. Якщо Ви надмірно потієте, залишаючи мокрі плями на одязі, Вам варто скористатися антиперспірантом. Якщо виділення поту незначне, достатньо лише застосувати дезодорант, який забезпечить Вам свіжість.

 

Різниця в дії

  

Дія антиперспіранту є досить довгою. Найкращі забезпечують навіть 48-годинний запах від поту. Аромат дезодоранту зникає разом з часом. Він делікатний, легкий і через декілька годин його чути лише трохи. Антиперспірант залишається на шкірі аж доки ми не позбудемося його під час купання.
 

Антиперспіранти можуть мати аромати, або ні. Якщо Ви поєднуєте дію антиперспіранту з дезодорантом або іншим ароматом, наприклад, ароматом парфумів чи туалетної води, варто використовувати антиперспірант, що не має запаху. Натомість дезодорант завжди має аромат – саме він відповідає за ліквідацію неприємного запаху. Він також може бути альтернативою для парфумів чи туалетної води.

 

 Чи є важливим аромат дезодоранту для чоловіків?

  

Безсумнівно, що так! Чоловіки обирають аромат дезодоранту так само, як і аромат парфумів. Аромат дезодоранту відчутний одразу після його нанесення, тому важливо, аби він відповідав іншим ароматам, які ми застосовуємо.
 

Дезодоранти часто поступаються місцями антиперспірантам, аромату ж надають парфуми, парфумована та туалетна вода. Вони вважаються більш стійкими – аромат не є таким швидкоплинним, як у випадку з дезодорантом. Якщо йдеться про боротьбу з пітливістю, чоловіки мають більші потреби. При надмірному виділенні поту чудовими помічниками будуть антиперспіранти. Дезодорант – це доповнення до щоденної гігієни та відчутна потреба свіжості.

pixel