Смужки для депіляції

( кількість товарів: 17 )

Смужки для депіляції

З небажаною рослинністю на тілі дівчата борються з найдавніших віків. Сьогодні для цих цілей існує безліч засобів, одним з найефективніших серед яких є смужки для депіляції. З їхньою допомогою можна швидко і просто видалити волосся з будь-яких ділянок тіла чи обличчя, а гладкість шкіри зберігається на 3-4 тижні...

Смужки для депіляції

 

Асортимент і переваги

 

Воскові смужки для депіляції пропонуються виробниками для різних зон:

 

  • Обличчя — з їхньою допомогою можна видаляти вусики чи робити корекцію брів, до складу входять пом’якшувальні та заспокійливі інгредієнти. 
  • Для ніг і рук — мають досить великий розмір і дозволяють швидко усунути жорстку рослинність буквально кількома рухами без зайвого болю і подразнень. 
  • Для чутливих ділянок — застосовуються для депіляції ніжних зон під пахвами і по лінії бікіні, містять заспокійливі та зволожувальні інгредієнти — екстракти ромашки, алое, м'яти чи азулен. 

 

Використання таких засобів має безліч переваг:

 

  • Зручність використання — для швидкого видалення волосся достатньо чітко слідувати інструкції: наклеювати смужки на очищену шкіру за ростом волосся і зривати швидким рухом проти росту. 
  • Доступна ціна — вартість засобів є мінімальною, але при цьому вони дозволяють швидко і просто позбутися рослинності на тілі, не вдаючись до дорогих салонних послуг.
  • Довготривалий ефект — після процедури оброблені ділянки тіла залишаються гладкими набагато довше, ніж після гоління, при цьому з кожною наступною маніпуляцією волоски стають м’якшими, ріст уповільнюється. 

 

Проводити депіляцію рекомендується за достатньої довжини волосків — від 5 мм і більше. До і після процедури не слід приймати сонячні ванни, але при цьому необхідно провести ретельний пілінг зон, які обробляються, щоб уникнути вростання волосся. 

 

Гладка шкіра надовго з ефективними засобами від європейського магазину косметики Ezebra

 

Наш магазин пропонує купити смужки для депіляції за кращою ціною в Україні. У величезному каталозі представлено оригінали засобів провідних світових брендів, які завоювали численні позитивні відгуки завдяки своїй відмінній якості та високій ефективності. Продумана система пошуку по сайту із вбудованими фільтрами і детальними описами допоможе швидко знайти необхідні товари і буквально за пару кліків оформити замовлення з доставкою по Києву чи в будь-який інший регіон країни. 

pixel