Хайлайтер

( кількість товарів: 331 )

Хайлайтери

Хайлайтер для обличчя – декоративний косметичний засіб, який допомагає скорегувати форму обличчя, приховавши недоліки та підкресливши переваги за рахунок надання сяючого блиску окремим зонам та розставлення світлових акцентів. Блискучий декор робіть зовнішність більш яскравою, привабливою. Цей метод використовують з давніх часів, коли у якості косметики використовували олію, перламутр  мушлів, перлову пудру та навіть риб’ячу луску.

 

Необхідний продукт у кожній косметичці

 

Як обрати та використовувати хайлайтер

  

Ілюмінайзер представлено у продажу в великому асортименті, тому важливо правильно вибрати не лише колір, але й текстуру продукту у відповідності до свого типу шкіри та звичному стилю мейкапу. Розрізняють засоби:
 

Пресовані. Компактні та зручні у використанні продукти у формі пудри або тіней надають шкірі легкого сяйва, приховуючи сліди втоми. Наносяться за допомогою пензля, а інтенсивність блиску можна коригувати поєднанням засобу з тональною основою та пудрою.
Кремові. Допомагають скорегувати форму та рельєф обличчя, відрізняються підвищеною стійкістю. Легко розподіляються по шкірі пальцями або спонжем створюючи рівномірне покриття. Накладаються поверх праймера.  
Рідкі. Продукт поміщено до спеціального флакону з піпеткою та використовують спільно з тональною основою. Для розтушовування можна використовувати спонж або пензлик.
Розсипчасті. Мають легку текстуру, за необхідності можна змішувати одне з одним декілька кольорів. Стійкість розсипчастих структур мінімальна, проте з ними важко перестаратися, а сяйво стає максимально природним. Наносяться тонким шаром великим пензлем.
 

Косметичний засіб може бути білим або кольоровим, підбирається під відтінок шкіри.
 

Використовувати хайлайтери слід наступним чином:
 

- Для розстановки яскравих сяючих акцентів продукт наносять під брову, на перенісся, кінчик носа, у внутрішні куточки очей, на вилиці.
- Для надання губам об'єму і виразності можна нести трохи продукту в заглиблення над верхньою губою.
- Для максимального сяяння сухі текстури розтушовують поверх вже нанесеного готового макіяжу.  
- Для натурального ефекту кремовий або рідкий продукт слід наносити під тональну основу. 

 

Переваги покупки в інтернет-магазині Ezebra

  

Купити хайлайтер та іншу декоративну косметику в Україні пропонує інтернет-магазин Ezebra. В асортименті представлено виключно оригінальну продукцію відомих європейських брендів, а кожен товар супроводжується детальним описом і відгуками покупців. Доставка замовлень здійснюється в усі регіони країни.

pixel