Одеколони для чоловіків

( кількість товарів: 27 )

Одеколони

Одеколони |

Одеколон – це не антиперспірант. Його функція подібна до функції дезодоранту. Завдання одеколону полягає у запобіганні неприємного аромату. Тоді, як дезодорант швидко вивітрюється, одеколон тримається на шкірі довше. Його аромат не є таким інтенсивним, як аромат парфумів чи парфумованої води. Для одеколону характерний більш легкий аромат. Концентрація ароматичних олійок, що розчиняються в спирті, дорівнює 3 – 5%.

Звичайно, не можна перебільшувати з його кількістю. Аромат одеколону тримається на шкірі до декількох годин. Шляхом виливання на себе більшої кількості продукту, Ви ніяк не продовжите стійкість аромату. Він буде лише інтенсивнішим, що не рекомендується у такому випадку. Інтенсивними повинні бути парфуми, одеколон має бути легким, а його аромат звільняється поступово та делікатно.

Дотримання міри

Досить лише двох пшиків або подвійного занурення пальця до флакону, аби одеколон добре виконав своє завдання. Слід пам’ятати, що не можна втирати його в шкіру. Під час втирання в шкіру, аромат повністю змінюється, адже він втрачає деякі свої ноти. Одеколон повинен залишитися на шкірі та ввібратися самостійно. Однак, його можна делікатно поплескати.

Важливо використовувати одеколон на тих місцях тіла, які виробляють найбільше тепла. Завдяки вищій температурі аромат стає більш інтенсивним та тримається довше. Де ж його потрібно наносити? За вухами, на зап’ястях, шиї або спині. Одеколон можна використовувати також під пахвами, якщо Вам потрібно зменшити неприємний запах поту.

Вибір одеколону

Вибір одеколону повинен базуватися на Ваших власних потребах. Найкраще, аби продукти також відповідали ситуації. На день слід обирати легкі та делікатні аромати. Для вечора рекомендується запастися важкими та інтенсивними ароматами. Одеколон може мати такий самий аромат, як Ваші улюблені парфуми чи парфумована вода. Однак, якщо Ви ще не знайшли ідеального аромату для себе, пошук варто розпочати від нот аромату, які подобаються Вам найбільше. Це можуть бути цитрусові, квіткові, трав’яні ноти , або ж аромати спецій.

Будучи в парфумерії, протестуйте не більше трьох різних ароматів. Якщо їх буде більше, нюхові рецептори не зможуть чітко розрізнити аромати. В результаті чого, запахи змішаються і ми не зможемо зробити правильний вибір. У результаті – невдалі покупки.

Спочатку - зразок

Перед тим, як обрати аромат, спершу слід запитати про зразок, який можна буде протестувати вдома. Варто пам’ятати, що аромат одеколону на паперовій смужці та аромат на шкірі будуть відрізнятися між собою. Аромат розвивається з часом під впливом тепла шкіри. Потрібно впевнитися, аби той аромат, що залишається на Вашій шкірі, повністю Вам відповідав. Вибір аромату – це не легка справа, тому не потрібно з нею поспішати. Аромат віддзеркалює риси нашого характеру, навіює спогади, асоціюється з певними подіями чи особами. Тому, аромат потрібно обирати розсудливо.

Смаки також змінюються з часом. Не бійтеся тестувати нові аромати. Можливо вони навіть будуть цікавішими від тих, які Ви використовуєте зараз. Аромат також повинен відповідати ситуації. Якщо Ви маєте можливість, можна придбати собі декілька флакончиків: делікатний варіант – на день, міцніший – на вечір, свіжий – для спекотних днів.

pixel