Стійкі фарби

( кількість товарів: 711 )

Стійка фарба для волосся

Стійка фарба для волосся є універсальним продуктом, адже з її допомогою можна вирішити одразу декілька задач: освіжити відтінок та надати зачісці блиску, зафарбувати сивину чи повністю змінити імідж, пофарбувавши всю шевелюру чи окремі пасма у колір, що кардинально відрізняється від натурального. Сучасні фарбники не лише якісні, а й відрізняються зручністю використання, що дозволяє застосовувати їх не лише в салонах, а й для домашнього фарбування.

Стійка фарба для волосся eZebra

 

Асортимент і переваги

 

Стійкі фарби для волосся представлені широким асортиментом відтінків: від натуральних каштанових, русявих і блонду до яскравих неонових: рожевого, помаранчевого і фіолетового. Окрім кольорів, фарбники також можуть відрізнятися і за складом. Розрізняють:

  • Аміачні — перманентні розчини, які забезпечують глибоке проникнення пігменту всередину волосини та відмінну стійкість кольору. З їхньою допомогою можна за одне фарбування освітлити пасма на кілька тонів і повністю зафарбувати сивину. Негативний вплив аміаку частково нейтралізується наявністю у формулі доглядових компонентів та натуральних олій, що надають локонам;
  • Безаміачні — вважаються більш безпечними, через що можуть використовуватися навіть під час вагітності, адже не мають різкого запаху та не сушать шкіру голови. Стійкість таких фарбників дещо менша, ніж у аміачних, однак для надання пасмам потрібного відтінку та тонування волосся вони підходять просто ідеально.

 

Професійна стійка фарба для волосся має низку переваг:

  • Розбудований склад — окрім пігменту, у формулі містяться різноманітні інгредієнти для покращення структури пасм та їх захисту від ультрафіолету та інших факторів зовнішнього середовища.
  • Неперевершена стійкість — відтінок тримається на волоссі місяць і більше, не втрачаючи своєї насиченості (за умови дотримання правил догляду).
  • Дбайливе ставлення до локонів — при дотриманні часу витримки та інструкції виробника фарбник не лише не псує волосся, але й робить його більш гладким, блискучим і шовковистим. 

 

Ідеальне фарбування з продукцією європейського магазину косметики Ezebra

 

У нас ви можете купити стійку фарбу для волосся за кращими цінами в Україні. В асортименті представлені оригінали фарбників відомих світових брендів, замовити які можна з доставкою по Києву і в будь-який регіон країни. Якість продукції підтверджують численні позитивні відгуки наших клієнтів та сертифікати відповідності європейського зразка. 

Підібрати необхідні товари та оформити замовлення можна лише за пару кліків, адже сайт оснащений системою пошуку, вбудованими фільтрами, детальними описами і рекомендаціями з вибору у статтях блогу.

pixel