Тональні засоби

( кількість товарів: 1344 )

Тональні засоби

 

Коли ми говоримо про макіяж, зазвичай усі зосереджують свою увагу на продуктах, що забезпечують найбільш видимі ефекти – кольорові тіні для повік, виразні туші для вій чи помади, що привертають увагу. Але застосування усіх цих косметичних засобів насправді не мало би значення без попереднього приготування обличчя. Стилізація забезпечить бажаний ефект лише разом з використанням хорошого тонального засобу для обличчя. Завдяки йому шкіра отримує здоровий вигляд. 

 

 

 

Тональні засоби eZebra

  

Вміле застосування продукту ефективно зменшить вік кожної жінки. Для належного підкреслення краси слід пам’ятати про нанесення помірної кількості продукту, оскільки надзвичайно велика кількість може зіпсувати весь макіяж.

 

 

Найкращий тональний засіб – який він?

 

Тональний засіб підбирається дуже індивідуально, адже кожна жінка має свої вимоги. Найкращий флюїд – це той, який ідеально реалізує всі Ваші очікування. Перед придбанням тонального засобу, слід подумати про те, з якою ціллю буде використовуватися цей продукт. У нашому інтернет-магазині представлені тональні засоби різних брендів, а розмаїття їх типів насправді велике. Потрібно лише підібрати той, який відповідатиме Вашим очікуванням і буде тішити своїми ефектами. Існує кілька основних типів. Зволожувальний тональний засіб живить шкіру та ліквідує її сухість. Завданням освітлювального тонального засобу є освітлення кольору шкіри шляхом надання їй натурального блиску. Матувальний флюїд застосовується для усунення неестетичного «сяяння» шкіри. Крім цього, на ринку доступні також тональні засоби для ліфтінгу (підтягують шкіру та роблять міцнішою) та для покриття (ідеально приховують всі недоліки).

 

 

Знайдіть найкращий тональний засіб

 

Тональні засоби доступні у величезній кількості відтінків. Обираючи продукт, необхідно звертати увагу на те, щоб його колір був подібним до натурального кольору шкіри. Слід пам’ятати, що для отримання ефекту засмаги не можна використовувати тональний засіб темного відтінку, адже флюїд – це не бронзер, а таке застосування лише зіпсує вигляд обличчя в цілому. Перед придбанням продукту потрібно з’ясувати, який колір шкіри Ви маєте: теплий чи холодний. Від цього і буде залежати те, який тональний засіб Вам обрати. Також рекомендується мати два флюїди: темніший (літній) – для засмаглої шкіри, світлий (зимній) – для більш блідої шкіри.

 

 

Косметичні засоби та шкіра – який тональний засіб обрати?

 

Під час вибору тонального засобу важливу роль відграє також тип шкіри. Обираючи цей продукт, Ви повинні звернути увагу на тип своєї шкіри. Якщо Ви маєте суху шкіру, найкращим рішенням є зволожувальний флюїд, який покращить її стан та не допустить відшаровування епідермісу. Для жирної шкіри або комбінованої рекомендується матувальний флюїд, який обмежить виділення шкірного сала. Якщо ж хтось має проблемну шкіру, слід застосовувати флюїд з високим рівнем покриття.

pixel