Фарба для волосся

( кількість товарів: 1253 )

Фарба для волосся

Волосся – це наша візитна карточка. Так само, як з макіяжем: красиве, доглянуте, блискуче волосся додає впевненості та покращує самопочуття. Належний догляд волосся, як і догляд шкіри – це основа. Особливо це стосується волосся, яке регулярно піддається різним перукарським процедурам. Однією з них є фарбування. Завдяки йому упродовж кількох годин можна змінити свій образ, а також освіжити вигляд волосся. Фарбоване волосся: м’яке та блискуче після процедури без використання

Фарба для волосся

відповідних косметичних засобів може швидко стати сухим та матовим. Як за ним потрібно доглядати? 

  

Фарба для волосся

  

Обов’язковим є використання безпечних косметичних засобів, тобто тих, які не псуватимуть структури волосся та не порушуватимуть його захисного бар’єру. Фарба, яка змінює колір волосся, проникає глибоко в його структуру, тому слід обирати надійний продукт. Як його знайти? Найбільша загроза для волосся – це фарби з аміаком. Надзвичайно велика концентрація аміаку у фарбі стає причиною сухості, слабкості та ламкості волосся. Регулярне фарбування ослаблює його ще більше. Ламкість волосся, викликана використанням невідповідних фарб, це досить поширена проблема серед жінок, які скаржаться на дуже повільний ріст волосся. Аміак відкриває природні оболонки волосся для того, щоб до його пігменту ввести колір фарби. Чи можна його замінити? Так!
 

Альтернативою для фарб, що містять аміак, є фарби для натурального фарбування. Таке фарбування переважно не змінює кольору волосся. Його головне завдання – поглиблення натурального кольору, надання блиску та виразності. Крім цього, вміст натуральних олійок забезпечує догляд волосся. Разом із глибоким кольором забезпечується також і живлення, в результаті якого волосся стає блискучим та шовковистим на дотик. Щонайважливіше, фарби без аміаку не відкривають оболонки волосся, а огортають її пігментом. Таке фарбування є безпечним. Його можна повторювати частіше. Ефект виразного кольору тримається навіть до 8 тижнів.

 

  

Коли ж можна використати фарбу з аміаком?

  

Якщо ж так, то фарб, що містять аміак, взагалі не потрібно застосовувати? Радикальна зміна кольору вимагає більшого втручання. Якщо ми хочемо отримати глибокий колір, але такий, який повністю відрізнятиметься від натурального, фарби з аміаком можуть допомогти у цьому. Проте, потрібно ретельно перевірити етикетку продукту для того, щоб обмежити застосування шкідливих речовин. Варто звернути увагу на те, аби крім шкідливих, фарба містила також живильні та доглядові складники, наприклад, такі як натуральні олії.

  

Фарби для волосся та догляд

  

Слід пам’ятати, що волосся без відповідного догляду, навіть пофарбоване у безпечний спосіб, не матиме очікуваного блиску. Щоденні процедури, такі як розчісування, сушіння, випрямлення чи накручування волосся без належного догляду зроблять Ваше волосся слабким та ламким. Тому, надзвичайно важливим є те, аби разом з добре підібраним шампунем, використовувати індивідуально підібраний кондиціонер. Раз на якийсь час рекомендується забезпечити волосся міцнішою регенерацією, здійсненою у салоні, або ж шляхом нанесення звичайної відновлювальної маски у себе вдома.

pixel