Після засмаги

( кількість товарів: 32 )

Після засмаги

Засмага – це одна з найбільш улюблених справ багатьох жінок, адже можна полежати, почитати книжку та погрітися на сонці. До засмаги потрібно відповідно підготуватися, обираючи ряд косметичних засобів, які запобіжать появі опіків та допоможуть Вам отримати таку засмагу, про яку Ви мрієте. Проте, це не кінець. Варто пам’ятати, що важливими також є косметичні засоби, які слід застосовувати після засмаги. Вони допоможуть зволожити шкіру, заспокоїти можливі подразнення, а також закріпити ефект засмаги.

Після засмаги |

 

Як подбати про шкіру після засмаги?

  

Коли ми виходимо на вулицю, а сонце вже дає про себе знати, навіть ретельно підібрані косметичні засоби можуть не справитися з захистом шкіри. Сонячне проміння є особливо небезпечним для дітей, так як вони мають дуже чутливу шкіру. Саме тому, варто придбати для них відповідні косметичні засоби після засмаги, наприклад, легку заспокійливі піну. Її завдання – швидке відновлення шкіри після опіків, зволоження та регенерація знищеного епідермісу. Завдяки вмісту д-пантенолу, ці продукти швидко заспокоюють шкіру. Після засмаги можна використати також відновлювальну піну, призначену для дорослих осіб, адже у них теж можуть з’явитися дрібні опіки. Ще один косметичний засіб, який можна використати після контакту з сонячними променями, є зволожувальний крем. Це ідеальний варіант для сухої шкіри. Наступним різновидом продуктів після засмаги є фіксатор кольору (наприклад, зволожувач або пілінг).

 

Косметичні засоби після засмаги – як обрати?

  

Обираючи косметичні засоби після засмаги, насамперед, слід задуматися про те, чого Ви хочете досягнути. Особи, які мають чутливу шкіру, повинні використовувати зволожувачі або зволожувальні креми. Чудово підійдуть також піна та відновлювальні креми, збагачені д-пантенолом. Якщо для жінки велике значення має засмага, то потрібно придбати косметичний засіб, який зафіксує її. Продукти такого типу зазвичай містять зволожувальні або відлущувальні речовини, тому їх використання може принести більше користі, ніж здається спочатку.

 

Як можна зафіксувати засмагу?

  

Якщо Ви бажаєте аби засмага трималася довше, слід скористатися пілінгом для фіксації засмаги або спеціальним зволожувачем. Обираючи косметичні засоби після засмаги, варто звернути увагу на спеціальні крема. Крім цього, допоможуть також складники, які поглиблюють та закріплюють засмагу – екстракт бразильського горіха та ебенового дерева. Також можна знайти засоби, що містять L-тирозин, натуральну речовину, з якої пізніше з’являється меланін. Саме завдяки його високій концентрації шкіра отримує темніше забарвлення. Ефект бальзаму після засмаги зазвичай тримається до трьох тижнів.

pixel