Туалетна вода для чоловіків

( кількість товарів: 818 )

Туалетна вода для чоловіків

Туалетна вода – це зазвичай надзвичайно делікатний та легкий аромат, призначений для щоденного застосування. Він не такий інтенсивний як парфуми чи парфумована вода, так як містить меншу концентрацію ароматичних олійок, що розчиняються у спирті. У випадку туалетної води, концентрація становить приблизно 5 – 10%.
 

Туалетна вода може мати аромат Ваших улюблених парфумів. Проте, вона застосовується зовсім в інших випадках, менш формальних. Як говорить сама назва,

Туалетна вода для чоловіків eZebra

туалетна вода – це продукт, пов'язаний з утриманням щоденної гігієни. Вона має дещо делікатніший аромат та використовується частіше, ніж парфуми.
 

Тому, цей варіант парфумів застосовується щоденно, при виконанні будь-яких справ, наприклад, для роботи чи походу у магазин. Натомість парфуми допоможуть Вам бути особливим під час вечірніх виходів та вечірок. 

 

Аромат туалетної води

  

Туалетна вода, так само як і парфуми, є ароматною композицією. Вона містить три ноти: початкову ноту, ноту серця, базову ноту. Початкова нота є інтенсивною, але швидкоплинною, її відчутно одразу після розпилення парфумів. Вона швидко поступається місцем ноті серця. Це середня нота, аромат якої ми відчуваємо від 2 до 4 годин, в залежності від концентрації ароматичних олійок.
 

Те, які аромати знаходяться в окремих нотах, залежить від композиції. Квіткові, фруктові, деревні, цитрусові ноти можуть з’являтися на будь-якому рівні аромату. Від їх концентрації та композиції на різних рівнях залежить фінальний аромат.
 

Туалетна вода для чоловіків зазвичай є міцнішою та свіжішою, порівнюючи з жіночими ароматами. А це через те, що у базових нотах найчастіше використовуються інтенсивні аромати, такі як мускус, сандалове дерево, кедр чи пачулі.

 

Підкресліть свою особистість

  

Аромат виражає індивідуальність та характер. Саме тому, він повинен ідеально пасувати до свого власника. Аромати для чоловіків зазвичай уособлюють харизму та рішучість. Вони енергійні, а одночасно – вишукані та витончені.
 

У магазині ezebra.com.ua можна знайти туалетні води від багатьох топових марок. Ви зустрінете тут аромати від Calvina Kleina: Euphoria, Eternity, Men, а також усі серії бестселеру аромату CK: CK2, Free, Be, CKIN2U.
 

Серед топових туалетних вод для чоловіків доступні також продукти від Lacoste, між іншим Red Style In Play, Essential Pour Homme, L.12.12 Blanc, Jaune чи Rouge. Клієнти можуть придбати щось також з пропозиції Hugo Boss, Bruno Bannani чи BurBerry.

 

Як підібрати відповідну туалетну воду?

  

Вибір аромату туалетної води є подібним до вибору аромату парфумів. Якщо Ви маєте свої улюблені парфуми, можна знайти їх варіант у формі туалетної води. Натомість, якщо ж Ви в процесі пошуку, потрібно йому присвятити час та добре подумати. Якщо аромат віддзеркалює нашу особистість та є нашою візиткою, потрібно аби він пасував ідеально. Під час одного візиту до парфумерії рекомендується протестувати максимально 3 аромати. Якщо їх буде більше, нюхові рецептори не зможуть чітко розрізнити аромати. В результаті чого, ми не зможемо зробити правильний вибір.
 

Перед тим як придбати продукт, слід попросити про його зразок, який можна буде протестувати вдома. Оскільки аромат з часом розвивається, а його окремі ноти постійно відкриваються, слід протестувати, як аромат буде поводитись на шкірі, і чи базова нота, яку ми відчуваємо найдовше, є саме тим, чого ми шукаємо.

pixel