Обладнання i УФ-лампи

( кількість товарів: 73 )

Обладнання та УФ лампи

Доглянуті руки – це наша візитна карточка. Говорять, що саме руки видають ніш вік, а крім цього можуть багато сказати про власника. Тому варто подбати про те, або вони були красивими. Одним із елементів, які відповідають за загальний вигляд рук, є нігті. Красиві, блискучі, нафарбовані нігті виглядають не лише вишукано, але додають характеру до кожної нашої стилізації. Виконання манікюру забирає багато часу та вимагає величезною точності.  

UV чи LED лампа – яку обрати для манікюру? |

Тому варто обирати тривале покриття, наприклад гібридні, гелеві чи акрилові нігті. Для їх виконання необхідна спеціальна лампа. Яку ж обрати? 

 

Проблеми

  

Найчастішою проблемою є відповідь на питання: яку лампу обрати, UV чи LED? Насправді все залежить від особистих потреб, умов, в яких Ви плануєте виконувати манікюр, та від його типу. Якщо Ви не знаєте, який манікюр пасуватиме Вам краще, варто обрати лампу, яка відповідатиме будь-якому типу: підійде для гібридних, акрилових чи гелевих нігтів. Важливим є також те, де лампа використовуватиметься: вдома чи буде подорожувати разом з Вами (вона повинна бути зручною, стійкою та поміщатися у валізі). Крім цього, потрібно запитати себе, чи є важливим дизайн: колір, форма, вигляд, сучасність.

 

УФ Лампи

  

УФ лампи світяться невидимим для очей ультрафіолетовим світлом. УФ лампа є однією з найбільш популярних, особливо серед майстрів-початківців. Лампа має форму тунелю з висувною нижньою частиною, на яку потрібно покласти руки і сховати під світло. Прилад має кілька лампочок, найчастіше 4, з потужністю 9Вт кожна. Швидкість затвердіння лаку може сягати 120 секунд. Існують лампи з меншою потужністю, проте їх використання продовжує виконання манікюру. УФ лампу можна застосовувати як для гібридних нігтів, так і гелевих. Ще одним плюсом є її не висока ціна. Однак, потрібно пам’ятати про заміну лампочок в пристрої. УФ лампа має вбудований таймер та датчик руху. Для того, щоб вони ввімкнулися, слід покласти долоні всередину. Вимикаються після того, як пройде час, необхідний для затвердження.

 

 LED-лампи та гібридні лампи

  

Старіші моделі LED ламп пасували лише для затвердіння гібриди з огляду на низьку потужність. Сьогодні такі лампи з потужністю 12Вт вважаються більш функціональними і їх можна використовувати також для затвердіння гелевих та акрилових нігтів. Так само, як і УФ лампи, вони мають вбудований датчик руху. Безсумнівно, їх великим плюсом є те, що не потрібно змінювати лампочки, а також енергозбереження.
 

Таку назву мають лампи, що поєднують функціональність LED та UV лампи у формі спіральної люмінесцентної лампи CCFL. Незважаючи на назву, гібридні лампи не використовуються лише для затвердіння гібриди. З її допомогою можна затвердити також гелеві чи акрилові нігті. Світлодіоди не вимагають заміни, але люмінесцентна лампа – так. Якщо вона навіть зіпсується, лампу можна використовувати і далі, адже її потужності досить для того, щоб виконувати манікюр без CCFL лампи.

pixel