Стилізація волосся

( кількість товарів: 414 )

Стилізація волосся

Мрієте про волосся, яке виглядатиме так, ніби Ви щойно відвідали перукарський салон, але не хочете витрачати великі кошти, аби кожного дня виглядати красиво? Використовуйте відповідні косметичні засоби для стилізації. Красива зачіска за декілька хвилин – це заслуга правильного догляду та вибору продуктів, які відповідають нашим потребам.

Наше волосся часто піддається термічним процедурам. Ми сушимо його після кожного миття. Далі, у залежності від наших потреб, ми його вирівнюємо або підкручуємо.  

Стилізація волосся |

  

Стилізація волосся: термічні процедури

  

Наше волосся часто піддається термічним процедурам. Ми сушимо його після кожного миття. Далі, у залежності від наших потреб, ми його вирівнюємо або підкручуємо. Висока температура значно ослаблює волосся, робить його сухим, ламким та позбавленим блиску. Тому, надзвичайну роль відіграє правильний вибір косметичних засобів. На ринку доступні продукти, спеціально призначені для термічної стилізації волосся. Уже на рівні вибору шампуню ми повинні пам’ятати про відповідне зволоження та відновлення волосся. Кондиціонер також має надзвичайний вплив на стан волосся.
 

Слід пам’ятати про те, що не можна перебільшувати з кількістю продуктів. Вони можуть обтяжувати волосся та зіпсувати кінцевий ефект. У результаті чого, замість блискучого, ми отримаємо важке, жирне та склеєне волосся. Перед застосуванням вирівнювача чи плойки варто застосувати продукт, який захистить волосся від дії високої температури та сухості. Це може бути, як захисний спрей, так і легкий термічний або згладжувально-зволожувальний крем.

  

Стійкість зачіски

  

Ефект красивої зачіски хочеться зберегти якнайдовше. Для цього знадобляться засоби для фіксації волосся. Найпопулярнішими є піни, лаки, пасти та воски для волосся. Справжнім мастхевом є пудра для фіксації. Вона зберігає зачіску неушкодженою протягом багатьох годин. Продукт наноситься на корені волосся. Завдяки своїй сипкій формі пудра не обтяжує волосся. Крім цього, вона поглинає вологу, забезпечує неймовірний вигляд, не викликаючи жирності волосся та падіння зачіски.

  

Засоби для блиску та згладжування волосся – останній крок для успішної стилізації волосся

  

Завершення. Ми часто забуваємо про нього, а цей останній крок, під час якого потрібно згладити волосся та надати йому блиску, забезпечує неймовірний ефект. Кінчики волосся часто потребують зволоження та згладжування. Зазвичай такі продукти виступають у формі спрея, який належить розпилювати на відстані приблизно 20 см від волосся. Застосовуючи засоби для надання блиску, потрібно пам’ятати про міру. Нанесення надмірної кількості викликає ефект несвіжого та важкого волосся. Не можна допустити такої помилки після усього часу, який було присвячено на стилізацію та укладку волосся. Під час процесу стилізації рекомендується не забувати про ці три правила: застосовувати помірну кількість косметичних засобів, обирати лише відповідні продукти для нашого волосся та не обтяжувати його. Ефект, що перевершить всі наші очікування!

pixel