Олійка для обличчя

( кількість товарів: 90 )

Олія для обличчя

Натуральні олії здавна відомі своїми корисними властивостями. Вони активно використовуються не лише для зволоження та живлення, але й у якості засобів, що очищають, продуктів точкового використання для корекції недоліків. Завдяки природному складу вони можуть використовуватися всіма дівчатами незалежно від типу шкіри, але виключно у випадку правильного вибору продукту. Для олій критерії вибору будуть дещо іншими, ніж при підборі звичайних косметичних засобів.  

Олія для обличчя |

  

Як вибрати відповідний продукт

  

Для олій критерії вибору будуть дещо іншими, ніж при підборі звичайних косметичних засобів. Щоб отримати бажаний ефект і не розчаруватися слід враховувати:
 

• Склад і спосіб виготовлення. Найбільш ефективними вважаються органічні олії холодного віджиму, у складі яких зберігаються всі активні та корисні компоненти, адже термообробка лишає рослинні інгредієнти більшої частини вітамінів та мікроелементів.
 

• Пакування. Краще за все засоби зберігаються у скляній тарі із світлонепроникним покриттям, адже сонячне світло руйнує цінні речовини.
 

• Термін придатності. Натуральні органічні продукти не можуть зберігатися надто довго навіть у холодильнику, тому якщо термін придатності більший за 3 роки, то у складі засобу скоріш за все присутні консерванти, або засіб рафінований (виготовлений із застосуванням високих температур).
 

• Тип шкіри. Олії можуть використовуватися на всіх типах епідермісу, однак їх склад при цьому буде відрізнятися. Наприклад, для жирної та комбінованої шкіри краще за все підходять продукти на основі шипшини або жожоба, суху дерму відмінно зволожують продукти на основі насіння марули чи маракуйі, а проблемну шкіру із висипами допоможе вилікувати олія чайного дерева чи таману (олександрійського лавру).
 

• Сумісність з іншою доглядовою косметикою. Вважається, що олії нейтралізують дію сонцезахисної косметики, однак у деяких засобах присутні SP-фільтри. Рекомендується наносити продукти на ніч, щоб уникнути появи жирного блиску протягом дня.

  

Переваги покупок в гіпермаркеті косметики Ezebra

  

Наш інтернет-магазин пропонує купити гідрофільну олію для обличчя та інші доглядові продукти відмінної якості в Україні за прийнятною ціною. В асортименті представлені оригінали засобів відомих брендів, замовити які можна з доставкою у будь-який регіон. Для комфортних та швидких покупок на сайті передбачені численні вбудовані фільтри, детальні описи із складом, фото та відгуками покупців, а чуйні консультанти завжди готові допомогти з оформленням замовлення.

pixel