Гелі для душу

( кількість товарів: 537 )

Гелі для душу

Дехто любить проводити довгий час у ванні, тоді коли інші надають перевагу душу. Другий варіант буде дуже доречним вранці, коли потрібне швидке пробудження зі сну. На відміну від купання у ванні, під час прийняття душу слід використовувати інші косметичні засоби. Струмінь води у душі діє трохи інакше, ніж вода у резервуарі, тому для досягнення очікуваного ефекту потрібен гель для душу. Він має дещо іншу консистенцію, ніж традиційне мило і не підходить для

Гелі для душу |

миття рук та купання у ванні, а його специфічна формула виготовлена з думкою про швидке змивання бруду. 

  

Який гель обрати?

  

У нашому інтернет-магазині можна знайти різні косметичні засоби для миття тіла – слід лише добре ознайомитися з пропозицією та підібрати найбільш відповідний для себе. Обираючи гель для душу, насамперед, потрібно прочитати інформацію на етикетці. Варто звернути увагу на те, чи косметичний засіб не містить занадто великої кількості хімічних складників. Хороший гель для душу повинен містити нейтральний для шкіри pH, тобто зі значенням між 5,5 і 6.
 

Варто також звернути увагу на аромат продукту – запах різних фруктів чи квітів має чудовий вплив на організм людини, тому потрібно обирати його в залежності від того, коли він буде використовуватися. Заспокійливі аромати чудово підходять для вечору, а пробуджуючі та енергетичні – ідеальні для ранкового душу, завданням якого є розбудити організм.

  

Оберіть гель для миття обличчя

  

Для обличчя характерна надзвичайна делікатність. Саме тому воно потребує належного догляду та використання косметичних засобів з дуже делікатною дією. Насамперед, рекомендуються натуральні мила, проте також можна придбати відповідний гель для миття обличчя. Крім цього, існують антибактеріальні косметичні засоби, що містять делікатний склад, в якому знаходяться, наприклад, олійка з лимонної трави чи чайного дерева. Це найкращий варіант для осіб з жирною шкірою. У протилежності цьому, для очищення проблемної шкіри рекомендуються гелі з пілінгами, так як вони ідеально відшаровують мертвий епідерміс, а одночасно не викликають подразнень у випадку незагоєних ран.

  

Що є характерним для гелю для миття тіла?

  

Багато осіб задумаються над тим, який гель для тіла потрібно обрати, щоб досягти очікуваних результатів. Хороший косметичний засіб, який одночасно чудово підійде для купання та догляду за цілим тілом, треба подбати про те, аби він не сушив шкіру. Особи з сухою шкірою обов’язково повинні уникати засобів, що містять такий складник, як Sodium Lauryl Sulfate (SLS). Неагресивні миючі речовини зазвичай мають рослинне походження, на їх наявність слід звернути особливо увагу. Жоден, навіть найкращий гель для душу не варто застосовувати під час гарячого купання, ані використовувати його занадто часто, для того, щоб в результаті не викликати надмірного відшаровування епідермісу і млявості шкіри.

pixel