Нічні креми

( кількість товарів: 9 )

Нічний крем для обличчя

Необхідність нанесення крему на шкіру обличчя вже ні в кого не викликає сумнівів, однак багато дівчат помилково вважають, що один і той самий засіб можна використовувати ввечері і вранці. Насправді існують універсальні продукти, однак більш ефективно використовувати для нічного та денного догляду різні засоби. Нічні креми містять у своєму складі компоненти, що сприяють посиленню процесів природної регенерації, що відбуваються в епідермісі під час сну.

Нічний крем для обличчя |

  

Особливості складу та вибору

  

У складі нічного крему обов'язково присутні:
 

• стимулюючі інгредієнти — сприяють оновленню дерми на клітинному рівні, найбільш дієвими компонентом вважається ретинол, застосовувати який в денний час не можна через ризик появи пігментації;
• регенеруючі речовини — вітаміни, мінерали, амінокислоти, пептиди направлені на інтенсивне живлення клітин;
• антиоксиданти — попереджають розвиток окислювальних процесів у дермі.
 

Підбирати відповідний крем слід з урахуванням типу своєї шкіри, її поточного стану та проблем, котрі повинна вирішувати обрана косметика. Наприклад:
 

• Сухий епідерміс потребує зволоження, тому у складі засобу має бути присутня гіалуронова кислота, антиоксиданти та натуральні олії, що насичують шкіру вологою, підвищуючи еластичність та відновлюючи захисні функції дерми.
• Жирна та проблемна шкіра потребує застосування засобів із легкою текстурою, котрі не будуть посилювати виділення шкірного сала. В склад таких продуктів часто включають заспокійливі та підсушуючі компоненти, такі як цинк чи саліцилову кислоту, що сприяють скороченню кількості висипів.
• Зрілому епідермісу необхідні антивікові засоби, до складу яких включені натуральні олії, амінокислоти, колаген, гіалуронова кислота.Їх дія направлена на ліфтинг та розгладження шкіри. Додатково такі засоби можуть мати освітлюючий ефект, допомагаючи боротися із пінгментними плямами.
 

Наносять нічні креми на очищену та тонізовану шкіру за 30-40 хвилин до сну, щоб продукт встиг повністю увібратися. Найкращий ефект досягається при регулярному щоденному застосуванні.

  

Переваги покупки в інтернет-магазині Ezebra

  

Наш інтернет-магазин пропонує купити нічний крем для обличчя в Україні з доставкою в будь-який регіон. На сайті представлені оригінали товарів провідних косметичних брендів відмінної якості, замовити які можна за прийнятною ціною. Для зручності пошуку відповідних позицій сайт оснащений вбудованими фільтрами, а кожний товар містить детальний опис з складом, фото та відгуками реальних покупців.

pixel