Гігієнічні засоби

( кількість товарів: 260 )

Гігієнічні засоби

Догляд за особистою гігієною є дуже важливим. Кожен любить почуватися свіжим та мати ідеальний вигляд. Аби забезпечити належний комфорт та гігієну, потрібно використовувати багато косметичних засобів, призначених для щоденного догляду тіла. Однак, часто продуктів, призначених для миття шкіри, виявляється недостатньо, особливо у випадку інтимних місць, а що найгірше – вони можуть подразнювати шкіру. Обираючи засоби для гігієни, варто пам’ятати про

Гігієнічні засоби |

те, що для інтимних ділянок слід використовувати відповідні косметичні продукти. 

 

Засоби для гігієни – які з них обрати для миття інтимних ділянок?

  

Обираючи гігієнічні засоби для догляду за інтимними ділянками, насамперед, потрібно подбати про те, щоб вони містили у своєму складі мило. Звичайне мило, яке ми застосовуємо для миття тіла, відзначається лужним розчином з показником 8,5. Тим часом, інтимні ділянки мають водневий показник між 3,8 та 4,5. Використовуючи мило для інтимного догляду, можна пошкодити натуральний бар’єр, що захищає від інфекцій.
 

Для догляду за делікатними та чутливими частинами тілами, слід використовувати продукти, до складу яких входять лише перевірені складники. Що ж повинні містити у своєму складі гігієнічні засоби, призначені для догляду за інтимними ділянками? У продуктах для інтимної гігієни повинні знаходитися речовини, які характеризуються неагресивною дією. Важливим складником є молочна кислота, яка допомагає зберегти належний pH. Крім того, гігієнічні засоби для інтимних місць містять також зволожувальні бетаніни, відновлювальний алантоїн та заспокійливий пантенол.

 

Гігієнічні засоби – які рослинні екстракти можна в них знайти?

  

Косметичні засоби для інтимної гігієни часто містять в собі рослинні екстракти. Серед них можна знайти алое, яке чудово зволожує та володіє антибактеріальною дією. До таких продуктів також часто додають ромашку, які відзначається відновлювальними та протизапальними властивостями. Зазвичай засоби гігієни містять в собі календулу. Вона діє антибактеріально та протигрибково. Під час виготовлення продуктів, призначених для догляду за інтимними ділянками, часто застосовують також зелений чай. Для нього характерні антибактеріальні властивості. Крім цього, він ліквідує неприємний аромат, а також допомагає зберегти належний рівень pH. У продуктах такого типу можна знайти також екстракт кори дубу, що досконало зменшує відчуття печіння і подразнення.

 

Засоби для гігієни – подбайте про інтимні ділянки

  

Якщо Ви бажаєте подбати про інтимні ділянки, слід використовувати лише перевірену та якісну косметику. Для того, щоб бути впевненим у дії продуктів, потрібно перевірити, чи вони містять у складі всі необхідні складники. Варто пам’ятати, що слід уникати продуктів, в яких можна знайти SLS, похідні формальдегідів чи парабени. Складники, такі як SLS, можуть викликати сухість та знищити натуральний ліпідний бар’єр. Неправильно підібрані засоби для інтимної гігієни часом викликають свербіння, висип та подразнення. Похідні формальдегідів вважаються теж дуже шкідливими, через те, що вони можуть викликати алергічну реакцію. Парабени також можуть стати причиною алергії, тому їх слід уникати.

pixel