Чоловічі дезодоранти

( кількість товарів: 157 )

Чоловічі дезодоранти

Хороший антиперспірант – це основа догляду. Без нього не обійтися – як влітку, так і взимку. Самого миття буває недостатньо. Лише разом з дезодорантом, який нейтралізує неприємний запах поту, Ви почуватиметесь вільно. Нарешті можна забути про дискомфорт, викликаний потом, під час виконання щоденних справ. Пітливість – це нормальне природне явище, яке не можна блокувати, адже саме в такий спосіб організм регулює температуру. Відсутність поту може стати причиною для хвилювання. Однак,

Виграйте у боротьбі з потом

потрібно зробити все можливе, аби неприємний запах, пов'язаний з цим процесом, не псував життя нам та нашим близьким. У цьому допоможе антиперспірант.

 

Аромат – це наш розпізнавальний знак

  

Чоловічий дезодорант – це основний продукт, який повинен знаходитися у ванній кімнаті всіх чоловіків. Чим кращий продукт, тим більша впевненість у тому, що неприємний запах не потурбує нас протягом цілого дня. Варто пам’ятати про те, що антиперспірант та дезодорант – це не одне й те ж саме. Перший засіб – зменшує виділення поту, другий – замасковує неприємний запах. Продукт слід обирати відповідно до своїх потреб та очікувань. В асортименті нашого магазину можна знайти широку гаму високоякісних товарів для чоловіків, які в будь-якій ситуації бажають залишатися бездоганними. Аромат – це те, що залишається в пам’яті, те, що виділяє нас з натовпу. Тому варто подбати, аби цей аромат мав лише позитивні асоціації.

 

Дезодорант чи антиперспірант – різниця

  

Слід не забувати про те, що потіння – це натуральний процес в організмі. Потіють усі, без виключення. Піт сам по собі без запаху. Проблема виникає тоді, коли він вступає у контакт зі шкірою. Тоді, завдяки участі бактерій піт починає розкладатися. У результаті цього, з’являється неприємний запах, який ми намагаємося побороти.
 

Чоловічі дезодоранти дозволяють ефективно його замаскувати. До їх складу зазвичай входять ароматичні та антибактеріальні речовини, а також, значною мірою, спирт. Цей компонент не підходить усім типам шкіри. Якщо у Вас дуже чутлива шкіра, слід пошукати засіб, який не містить спирту. Такий косметичний засіб, що важливо, не впливає на інтенсивність потіння, а лише зупиняє процес розкладу, зменшуючи кількість бактерій на шкірі.
 

Якщо мова йде про антиперспірант, то слід пам’ятати, що його дія відрізняється від дії дезодоранту. Крім ароматичних та антибактеріальних речовин, він містить хімічні зв’язки, які обмежують процес потіння. За це відповідають лужні солі алюмінію, що активуються під час впливу температури та вологи; вони звужують пори і регулюють інтенсивність потіння. Антиперспірант може захищати від пітливості навіть протягом цілого дня.

 

Чоловічі дезодоранти

  

У нашому інтернет-магазині можна знайти популярні продукти від перевірених брендів – ті, які мають інтенсивний запах, чи ті, які володіють цікавим, унікальним ароматом. Чоловічі дезодоранти можна використовувати у ролі парфумів. Вони чудово підійдуть для менш формальних випадків.

pixel