Креми

( кількість товарів: 53 )

Дитячий крем

Дитячий крем |

Ніжна шкіра малюків потребує регулярного догляду, однак використовувати для нього універсальні засоби не рекомендується з огляду на наявність в їх складі синтетичних та агресивних компонентів. Саме тому важливо вибрати якісний дитячий крем для обличчя та тіла, що забезпечує повноцінне живлення, зволоження та захист епідермісу що розвивається.

Асортимент продуктів на всі випадки життя

Дитячі креми пропонуються виробниками косметики у широкому різноманітні та відрізняються за своїм складом та призначенням:

• Зволожуючі. Рекомендовані педіатрами та дерматологами для щоденного використання від народження. Шкіра малюків тонка і ще не має повноцінного захисту, адже залози не виробляють достатньої кількості себуму. Після купання захисний бар'єр змивається, епідерміс стає сухим та подразненим, а використання крему дозволяє відновити його.

• Протизапальні. Допомагає прибрати подразнення та висипи зі шкіри. Частіше за все призначений для використання під підгузок та містить відомі своєю ефективністю натуральні та рослинні компоненти, такі як пантенол, оксид цинку, витяжки із ромашки, календули, череди.

• Захисні. Використовуються для захисту шкіри від негативного зовнішнього впливу — морозу, вітру, ультрафіолетового випромінювання. Застосовується перед виходом на вулицю та наноситься на всі відкриті ділянки тіла.

• Універсальні. Мають одночасно зволожуючу, протизапальну та захисну дію та можуть використовуватися в різних ситуаціях, що досить зручно, особливо у подорожах.

Переваги покупок в інтернет-магазині Ezebra

Наш інтернет-магазин пропонує купити дитячий зволожуючий крем відмінної якості в Україні за доступною ціною. Вбудовані фільтри сайту, детальні описи із складом та відгуками покупців допоможуть підібрати відповідні за призначенням засоби, а завдяки оперативній доставці вже за 1-3 дні ви можете отримати їх у будь-якому куточку країни. В асортименті представлені виключно оригінали засобів відомих виробників, сертифіковані у Європі.

pixel