Акрил і гель

( кількість товарів: 136 )

Акрил та гель

Акрилові та гелеві нігті рекомендуються особам з дуже ламкою, м’якою та деформованою нігтьовою пластиною. Під ними з легкістю можна приховати усі недоліки, збільшити ніготь та надати йому відповідної форми. Акрил та гель чудово пасують для зайнятих жінок – такі нігті тримаються до кількох тижнів. Вони не піддаються пошкодженням. Наступний манікюр потрібно виконувати тоді, коли натуральна пластина відросте: між натуральним та нанесеним нігтем з’являється проміжок 

Акрилові та гелеві нігті – як їх зробити та які аксесуари потрібно використовувати. Все, що потрібно для акрилового та гелевого манікюру |

 

Переваги акрилових та гелевих нігтів

  

Безсумнівно, перевагою цих методів є отримання такої форми нігтя, яку ми хочемо. У такому випадку можна скористатися спеціальними шаблонами, створюючи форму безпосередньо на нігтьовій пластині. Це альтернатива для осіб, які мають дуже пошкоджені нігті, деформовану нігтьову пластину, наприклад, у результаті травм чи обгризання. Акрил та гель дозволяють усім, навіть особам, що мають дуже слабкі нігті, втілити всі свої мрії про красиві нігті. Також, це чудовий спосіб, який допоможе Вашій нігтьовій пластині відрости. Використання таких продуктів буде корисним для тих, хто обгризає нігті, у наслідку чого пластина стає короткою та втрачає свою форму. Акрил – це речовина, яка твердіє до такого ступеня, що обгризання стає просто неможливим. Під акриловим нігтем росте натуральний.

 

Чи акрилові та гелеві нігті є безпечними?

  

Як акрилові, так і гелеві нігті є безпечними для натуральної нігтьової пластини лише за умови, якщо нігті були добре встановлені. Аби нанести ніготь на натуральну пластину, її спочатку потрібно відшліфувати, зробити матовою. Під час цього процесу, слід бути дуже обережним, аби не пошкодити ніготь. Добре відшліфований ніготь, але не пошкоджений, можна після усунення акрилу чи гелю відполірувати, повертаючи нігтям блиск. Потрібно бути дуже обережним після стягування нігтів. Вони розчиняються у спеціальній речовині. Акрил змочується навіть до 30 хвилин, а час від часу потрібно перевіряти чи він вже відлущується. Акрил також можна усунути за допомогою пилочки. Однак, такий метод не рекомендується, адже, по-перше, він забирає багато часу – акрил дуже твердий, а його спилювання буде дуже довгим, по-друге, під час цього можна пошкодити натуральну нігтьову пластину. Границю між акрилом та натуральним нігтем піл час спилювання дуже важко помітити.

 

Чи чистий ацетон не пошкоджує нігтів?

  

Для того, щоб усунути акрилові та гелеві нігті, їх обов’язково потрібно розчинити у чистому ацетоні. У випадку акрилу змочування нігтів може тривати навіть до 30 хвилин. Чи не пошкоджуються натуральні нігті під час такого довгого змочування? Якщо ця процедура проходить правильно, нігті не псуються. Кожні кілька хвилин слід перевіряти, чи можна вже видалити акрил або гель. Для того, щоб перевірити рівень їх пом’якшення та відходження від натуральної пластини, слід застосувати паличку. Якщо ніготь починає відходити, його можна стягувати.
 

Акрил та гель після затвердіння вважаються дуже стійкими, навіть до пошкоджень. У зв’язку з цим, ніготь, що змочується в ацетоні, не пропустить ацетону безпосередньо до натуральної пластини та не пом’якшить її. Обравши акрилові чи гелеві нігті, потрібно подбати про їх якісне виконання, яке залежить від обраної косметики. Варто купувати відомі та перевірені марки, такі як Semilac, IBD чи Bluesky. Важливим є відповідне приготування нігтів до нанесення акрилу – застосування захисного засобу та їх живлення після стягування штучних нігтів.

pixel