Креми для депіляції та гоління

( кількість товарів: 27 )

Креми для депіляції

Зайва рослинність на тілі завдає дівчатам чимало клопоту, і якщо чоловіки частіше за все застосовують для її видалення станки для гоління, то представниці прекрасної статі надають перевагу купівлі депіляторному крему, щоб процес був більш приємним та безпечним. 

 

Принцип дії таких кремів полягає в особливій формулі продукту, що містить спеціальні розрозчинні компоненти. Продукт проникає в волосяний стрижень, руйнуючи у ньому кератин та пом'якшуючий волосок. Через 5-15 хвилин після нанесення волосся легко

Креми для депіляції |

видаляється спеціальним шпателем або тканиною, а шкіра стає гладенькою та шовковистою. Для нейтралізації хімічного впливу до складу продукту включають доглядаючі компоненти, котрі перешкоджають появі подразнень та зволожують епідерміс. 

 

Особливості вибору та використання

  

Процес депіляції за допомогою крему абсолютно комфортний та безболісний, тому засіб можна використовувати навіть на ділянках з особливо тонкою та чутливою шкірою, у тому числі на обличчі та в зоні бікіні.
 

При виборі косметичного продукту варто враховувати наступні фактори:
 

• Призначення. Чоловічі засоби мають більш агресивний склад аніж жіночі, до того ж для депіляції окремих ділянок тіла, наприклад для обличчя, потрібні особливо ніжні продукти. На них вказується, що вони мають гіпоалергенний склад та підходять для чутливої шкіри.
 

• Час впливу. Чим швидше діє крем, тим вища у ньому концентрація руйнуючих волосся компонентів, котрі можуть подразнювати шкіру та навіть залишити опік. Для безпечного застосування час витримки має бути не менше 10 хвилин.
 

• Склад. Окрім речовин, що безпосередньо руйнують волосся у продукті мають бути присутні доглядаючі компоненти, такі як натуральні олії та рослинні екстракти. Вони нейтралізують негативний вплив хімії на шкірний покрив, роблячи його гладеньким та шовковистим та перешкоджаючи появі подразнень.
 

Застосовувати продукт слід виключно за наданою до нього інструкцією. Засіб наноситься на очищену суху шкіру, витримується протягом встановленого часу, після чого видаляється лопаткою, або змивається водою.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині Ezebra

  

Наш інтернет-магазин пропонує купити крем для депіляції в Україні за доступною ціною. В асортименті представлені виключно оригінали популярних засобів відмінної якості замовити які можна із доставкою у будь-який регіон. Щоб зробити правильний вибір, рекомендується уважно вивчити опис товару та відгуки покупців представлені на сайті.

pixel