Парфумована вода для чоловіків

( кількість товарів: 172 )

Парфумована вода для чоловіків

 Усі люблять красиво пахнути. Аромат відрізняє нашу особистість та уособлює нас. Кожен має свої ароматичні вподобання. Тому, у випадку аромату, надзвичайно важливим є те, аби він подобався нам самим і не був занадто настирливим для оточення. Аромати виступають у різних варіантах. Це пов’язано з неоднаковою концентрацією ефірних олій, розчинених у спирті. Найінтенсивнішим варіантом вважаються парфуми.
 

Дещо делікатнішою є парфумована вода. На відміну від міцних та «задушливих» парфумів,

Парфумована вода для чоловіків eZebra

парфумована вода – делікатна та легка. Вона рекомендується як для щоденного застосування, так і для вечірніх, вишуканих виходів. Парфумована вода вважається одним з найбільш універсальних ароматичних продуктів, тому вона обов’язково повинна знаходитися в кожній чоловічій косметичці.

 

Яку парфумовану воду обрати для чоловіків?

  

Чоловіки зазвичай обирають аромати, які виражають силу характеру та рішучість. Це виразні, оригінальні аромати, які часто є більш інтенсивними, у порівнянні з жіночими ароматами. У них домінують деревні, водні та цитрусові ноти. Фруктові та квіткові ноти зазвичай використовуються для урізноманітнення ароматної композиції.
 

Про те, який аромат будуть мати парфуми, вирішують три ноти: початкова нота, нота серця та базова нота. Найінтенсивнішою є початкова нота. Вона є домінуючою, але також швидкоплинною. Далі стає відчутною нота серця: вона делікатна та ненав’язлива. Найбільш тривалою є базова нота. Саме вона вирішує, який аромат ми будемо відчувати на шкірі під час носіння парфумів.

 

Різні аромати, різні випадки

  

Не існує двох ідентичних ароматів. Davidoff Horizon Extreme – це аромат, в якому фрукти переплітаються з ароматичними спеціями. У початковій ноті можна знайти імбир, розмарин чи грейпфрут. Нота серця містить мускатний горіх, кедр, нагармоту та шкіру. Найвиразнішими є амбра та сандалове дерево. Велика кількість чоловічих парфумів зазвичай у початковій ноті та ноті серця використовує фрукти, тоді як у базовій ноті – більш інтенсивні аромати. До такої групи належить Hugo Boss Bottled Oud чи Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu.
 

До оригінальних парфумів, що поєднують велику кількість ароматів, належить Guerlain Heritage. Тут можна знайти справжнє багатство ароматів. Початкова нота містить: олію помаранчу, лаванду, лимон, фіалку, шавлію, ягоди ялівцю, бергамот та альдегіди. Нота серця – це суміш троянди, жасмину, пачулі, рожевого перцю, конвалії, цикламену, гвоздики та герані. У базовій ноті знаходяться: дубовий мох, мускус бурштин, кедр та сандалове дерево.

 

Як обрати аромат чоловічої парфумованої води?

  

Обираючи парфуми для себе, потрібно добре обдумати свій вибір. Парфумована вода від відомого бренду – це кілька тисяч гривень, саме тому слід ретельно підходити до цього завдання. Під час одного візиту до парфумерії рекомендується протестувати максимально 3 аромати. Якщо їх буде більше, нюхові рецептори не зможуть чітко розрізнити аромати. Завжди можна попросити у парфумерії зразок парфумів та протестувати їх протягом кількох днів. Тоді чітко можна вирішити те, чи відповідає Вам аромат, і чи Ви готові придбати цілий флакон.
 

Якщо ж Ви обираєте парфумовану воду на подарунок, варто подумати про те, які риси характеру посідає ця особа. Це допоможе Вам пов’язати аромат з тією людиною, яка користуватиметься водою. Також можна обрати аромат згідно з власними вподобаннями, якщо мова йде про якусь близьку для Вас особу.

pixel