Пілінг для рук

( кількість товарів: 12 )

Пілінги для долонь

Окрім обличчя, важко знайти більш делікатну шкіру на тілі, ніж шкіра долонь. Красивий вигляд рук, безсумнівно, покращує самопочуття, а також гарно оцінюється найближчим оточенням. На жаль, також слід зазначити, що людина використовує свої руки при виконанню будь-якої роботи, тому вони піддаються пошкодженням різних типів. Саме тому рекомендується регулярне використання косметичних засобів, завданням яких є забезпечення відповідного догляду за шкірою долонь. 

Пілінги для долонь |

 

Серед найбільш популярних засобів – креми різних типів, включаючи зволожувальні. Однак, варто збагатити свою косметичку функціональним пілінгом для рук, який майстерно дозволить Вам позбутися мертвого епідермісу. 

  

Де і як можна виконувати пілінг для долонь?

  

Процедури, присвячені для догляду за руками – дуже потрібні. Професіональний пілінг для долонь можна виконати у спеціальному косметичному кабінеті, заплативши за нього кілька сотень гривень. Звичайно, сама процедура не є дуже складною і її можна виконати самостійно в домашніх умовах. Косметичний засіб, такий як пілінг для долонь, варто наносити після миття на зволожену шкіру, а потім круговими рухами втирати його. Варто зачекати, аби речовини могли добре проникнути в шкіру. У кінці, продукт потрібно ретельно змити водою. Пілінги різняться між собою типом зернистості використаних складників (можна використовувати як грубозернисті, так і дрібнозернисті).

  

Чому варто використовувати пілінг для рук?

  

Пілінги в домашніх умовах потрібно виконувати регулярно, однак, не слід перебільшувати з їх частотою. Косметичні засоби цього типу, особливо більш міцні, можуть спричинити підвищене відшаровування епідермісу, який буде відпадати ще протягом довгого часу. Пілінг для рук ослаблює шкіру і робить її чутливою до дії зовнішніх чинників, аж до моменту її регенерації. Пілінг, насамперед, виконується з метою видалення мертвих клітин епідермісу, а також надмірної кількості сала. Завдяки цьому шкіра стає гладенькою і м’якою. Відповідний тип пілінгу допоможе покращити стан зрілої шкіри та одночасно зменшити зморшки. Пілінг для долонь має позитивний вплив на міцність та еластичність шкіри, покращуючи її вигляд. Варто звернути увагу на те, що після застосування пілінгу шкіра краще реагує на такі косметичні засоби, як креми чи захисні маски різних типів. Шкіра легше пропускає речовини, що містяться в них, до глибших шарів. Завдяки пілінгу шкіра набуває здатність до швидшої регенерації епідермісу. Що стосується лікувальних властивостей пілінгу, то його рекомендується використовувати особам, що мають проблемну, себорейну шкіру, чи, наприклад, зі шрамами.

pixel