Догляд за тілом (чоловічий)

( кількість товарів: 126 )

Догляд за тілом (чоловічий)

З часом, все більше чоловіків усвідомлюють те, яким важливим є догляд. Вони дбають не лише про своє обличчя та волосся, але й про все тіло, аби воно завжди було гладеньким та зволоженим, а також красиво виглядало в будь-якій ситуації.
 

Варто пам’ятати, що чоловічий догляд значно відрізняється від жіночого. Чоловіки не можуть використовувати косметичні засоби своїх партнерок. Вони повинні придбати лінію продуктів, створену спеціально для них.

Чоловіча справа – догляд за усім тілом |

Шкіра чоловіків на 25% грубіша, має більше сальних залоз та густіший волосяний покрив. Через все це, шкіра чоловіків вимагає зовсім іншого догляду – на 100% чоловічого. 

 

Без жирної плівки

  

Свій догляд слід розпочати з розпізнання своїх потреб та підбору правильних косметичних продуктів. Засоби для догляду повинні бути узгоджені з Вашим типом шкіри. Зволожена, пружна та підтягнута шкіра – це інвестиція в майбутнє. Вона старітиме не так швидко, досконало виглядатиме, а крім цього буде захищеною від негативної дії зовнішніх факторів. Це все можливе за порівняно невелику ціну. Хороші гелі для душу та бальзами допоможуть побороти всі проблеми, що турбують Вашу шкіру.
 

Чоловічі гелі та піни для душу відрізняються від жіночих відповідників своїм складом та ароматом. Чоловіки зазвичай обирають легкі консистенції, нежирні формули. Вони бажають, аби продукт легко змивався, мав красивий чоловічий аромат. Для прихильників делікатних формул ідеально підійдуть піни для гоління, наприклад, від марки Dove. Завдяки специфічній консистенції речовина швидко змивається та не залишає жирної плівки. У той же час, піна не поступається своїми властивостями більш важчким гелевим продуктам.

 

Гелі для душу та мило – для традиціоналістів

  

Більшість чоловіків обирає гелі для душу, які вважаються найпопулярнішим засобом для миття. На ринку доступні гелі з різними ароматами та справжніми «чоловічими» упакуваннями. В залежності від потреб та фінансових можливостей можна обрати класичні продукти популярних брендів або ж підібрати косметичний засіб до аромату своїх парфумів. Для тих, хто любить заощаджувати, існують продукти «3 в 1», які чудово підійдуть для миття всього тіла, волосся та обличчя. Завдяки високоякісним складникам, такі засоби вважаються ідеальним рішенням для чоловіків з різними типами шкіри і волосся. Продукти з додатком кам'яної солі послужать у ролі ідеального пілінгу для грубої чоловічої шкіри.
 

Традиціоналісти, безумовно, будуть раді почути, що мило також повертається у моду. Однак, перш ніж його придбати, слід перевірити, чи містить воно якісь штучні добавки, ароматизатори та барвники, які можуть подразнювати та негативно впливати на чутливу шкіру.
 

У широкому асортименті нашого інтернет-магазину кожен знайде ті продукти для догляду, які відповідають його очікуванням. Найпопулярніші бренди, найбільш перевірені і протестовані формули тисячами споживачів. Завдяки цьому всьому наше тіло виглядатиме якнайкраще. Продукти з красивим чоловічим ароматом, цікавим упакуванням та відмінною композицією. Для усіх вимогливих чоловіків.

pixel