Коректори

( кількість товарів: 476 )

Коректори для обличчя

Основою ідеального макіяжу є гладка шкіра без недоліків із рівномірним тоном. Коректори та консилери за рахунок щільної сильно пігментованої текстури дозволяє швидко досягти бажаного результату та замаскувати будь-які почервоніння, сліди втоми, синці та інші недоліки, надаючи обличчю здорового сяючого вигляду. При купівлі коректора слід підбирати найбільш зручну для використання форму засобу, враховувати тип та відтінок шкіри, ознайомитися з відгуками на обраний продукт. 

Коректори для обличчя eZebra

  У продажу представлено засоби для маскування недоліків наступних видів.  

 

 Правила вибору та особливості використання

  

При купівлі коректора слід підбирати найбільш зручну для використання форму засобу, враховувати тип та відтінок шкіри, ознайомитися з відгуками на обраний продукт. У продажу представлено засоби для маскування недоліків наступних видів.
 

Рідкі консилери. Мають найбільш легку текстуру, прості в нанесенні, не створюють ефекту маски. Підходять для усунення темних кіл під очима, дрібних недоліків.
Коректори у формі олівця або стіку. Найбільш зручні для точкового нанесення, за рахунок щільності пігменту відмінно приховують почервоніння та прищі. Під очі такі засоби наносити не рекомендовано, оскільки вони можуть забиватися у шкірні складки.
Кремові продукти. Найбільш універсальні, адже поєднують переваги двох перших типів продуктів, ефективно приховують як дрібні недоліки так і явні естетичні дефекти.
 

При виборі кольору окрім відтінку шкіри варто також враховувати проблему, яку потрібно вирішити за допомогою засобу. У продажу можна зустріти коректори наступних відтінків:
 

жовті – ефективно приховують вени, судинну сітку, синці під очима;
зелені – нейтралізують почервоніння, відмінно маскують будь-які висими;
бузкові або блакитні – приховують нездоровий жовтуватий відтінок обличчя;
бежеві – універсальні, можуть застосовуватися для корекції усіх недоліків, рекомендовано вибирати відтінок на пару тонів світліше за колір шкіри.
 

Професійні візажисти рекомендують використовувати коректор наступним чином:
 

Точково нанести невелику кількість засобу на проблемні ділянки.  
Легкими втоптуючими рухами пальців або спонжа розподілити його по шкірі.  
Розтушувати кордони нанесення кінчиками пальців або пензлем.
За необхідності нанести додаткові шари продукту для досягнення бажаного ефекту.

 

 Переваги покупки в інтернет-магазині Ezebra

  

Купити коректор для обличчя в Україні пропонує інтернет-магазин Ezebra в каталозі якого ця продукція представлена оригінальними засобами кращих європейських виробників за привабливою ціною. Замовити товари можна з доставкою у будь яку точку країні та оплатити покупки при отриманні.

pixel