Лосьйони

( кількість товарів: 17 )

Лосьйони для волосся

Негативний вплив ультрафіолету, високих температур при щоденних укладках феном чи плойкою, жорсткої водопровідної води призводить до того, що пасма стають жорсткими, тьмяними та млявими, а кінчики довгого волосся починають сіктися та заплутуватися. Не допустити подібного стану, зберегти еластичність та здоровий блиск допоможуть лосьйони для волосся, до складу яких включено натуральні олії, вітаміни, рослинні екстракти та інші корисні компоненти.

Лосьйони для волосся eZebra

 

Асортимент та особливості використання

 

Продукти можуть відрізнятися один від одного за складом і дією. Розрізняють:

  • Лосьйони для укладки волосся — усувають статичну електрику, полегшують розчісування, фіксують кучері чи випрямляють локони. Використовуються для створення природних зачісок чи укладок.
  • Лікувальні засоби — допомагають запобігти надмірній сухості чи жирності, сприяють швидкому усуненню лупи і посічених кінчиків, зволожують і живлять волосся, відновлюючи його структуру, повертаючи блиск та еластичність. Використовуються для регулярного догляду.

 

Продукти випускаються в різних формах залежно від їхнього призначення та дії:

  • спреї — забезпечують економічне використання та зручність нанесення;
  • ампули — розраховані на одноразове використання і дозволяють точно контролювати дозування продукту;
  • рідина у флаконах з аплікаторами чи піпетками — для точкового чи прикореневого нанесення.

Використання лосьйонів має наступні особливості:

  • Найкращого ефекту від застосування можна досягти за сумісного використання шампуню, бальзаму та маски аналогічної дії.
  • Лікувальні продукти застосовуються курсами, тривалість та регулярність яких вказується в інструкції виробника.
  • Продукти для укладки наносяться на чисте вологе чи сухе волосся перед укладанням у прикореневу зону чи по всій довжині.

 

Кращі засоби для волосся на сайті європейського магазину косметики Ezebra

 

У нас ви можете купити лосьйон для волосся перевіреної якості за помірною ціною. На віртуальних полицях інтернет-магазину зібрано оригінали засобів кращих світових брендів, що завоювали численні позитивні відгуки, замовити які можна з доставкою по Києву та Україні. Зручний сайт з вбудованими фільтрами і детальними описами допоможе швидко і просто підібрати продукт необхідної дії та ефекту. За необхідності наші чуйні консультанти готові в будь-який момент допомогти з вибором і оформленням замовлення.

pixel