Кусачки, ножички, щипці

( кількість товарів: 8 )

Кусачки, ножички, щипці

Для створення ідеального манікюру потрібно мати багато інструментів та аксесуарів. Серед них повинні бути хороші лаки, пилочка, палички для кутикули чи засоби для її пом’якшення. Однак, перед виконанням стилізації нігтьову пластину потрібно відповідно скоротити, аби далі її оброблювати. Для цього чудово підійдуть щипці для нігтів чи ножички. Крім цього, інструменти, такі як щипці, значно полегшують обрізання кутикули чи врослих нігтів. 

Кусачки, ножички, щипці для нігтів |

 

Види щипців для нігтів

  

Серед інструментів, призначених для оброблення нігтів, великою популярністю користуються щипці. Аксесуари цього типу виготовляються зі сталі найвищої якості. Одним із видів є щипчики для обрізання нігтів на руках і ногах. Вони відзначаються відповідною формою лез та ідеальною стійкістю. Часто застосовуються також щипці для врослих нігтів. Серед щипців можна відокремити також моделі, призначені для кутикули. З їх допомогою видалення кутикули стає дуже легким, а також швидким та точним. Щипці – дуже зручні у застосуванні та забезпечують ідеальні результати. Інструменти такого типу знадобляться, особливо, в професійних салонах косметичних, що займаються виконанням манікюром і педикюром. Їх можна застосовувати також в домашніх умовах.

 

 

Ножиці та кніпсери для нігтів – на що звернути увагу?

  

Ножиці чи щипці для нігтів будуть необхідними не лише в косметичних салонах, але й також вдома. З точки зору гігієни такі інструменти слід використовувати індивідуально, а це означає, що кожен член сім’ї повинен мати свої власні ножиці.
 

Обираючи такі знаряддя, насамперед, слід звернути увагу на їх леза. Тупі ножиці будуть шарпати нігті, що може призвести навіть до відшаровування нігтів. Кніпсери для нігтів чи ножиці повинні бути не лише гострими. Велике значення має також їх зручна форма, яка полегшує використання інструменту. Ножиці повинні добре лежати навіть у більшій долоні з широкими пальцями, натомість кніпсер не може вислизнути з руки. Важливою є також якість виконання. Ножиці та щипці мусять одночасно мати зручну форму та бути стабільними. Потрібно також звернути увагу на те, чи вони виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Аксесуари такого типу не повинні містити нікелю, який легко викликає алергічну реакцію.
 

У домі, в якому живуть малі діти, потрібно пам’ятати про безпеку. Саме тому щипці чи ножиці слід зберігати у відповідному футлярі. Також можна придбати ножички із закругленими кінцівками, які вважаються більш безпечними, і можуть захистити від травм.

 

Щипці для нігтів на ногах – ідеальна допомога при обрізанні нігтів

  

Нігті на ногах слід обрізати правильно. Особливо влітку, коли стопи відкриті, варто подбати про те, аби вони красиво виглядали. Для того, щоб нігті виглядали добре, для їх обрізання варто використовувати відповідні інструменти. Зазвичай самих ножиць може бути недостатньо, адже нігтьова пластина на ногах є набагато твердішою, ніж на руках. Саме тому потрібно застосовувати інструмент, такий як щипці для нігтів на ногах. Про процедури такого типу потрібно пам’ятати не лише тоді, коли йдеться про естетичний вигляд, а також і здоров’я.
 

Нігті на ногах потрібно завжди обрізати так, аби отримати форму «лопатки». Завдяки цьому нігті не будуть вбиватися в шкіру під час відростання. Для обрізування нігтів на ногах, слід застосовувати ножиці чи щипці, призначені спеціально для нігтів на ногах. Лише ці інструменти забезпечать найкращі ефекти і допоможуть швидко досягнути очікуваного результату. Після обрізування нігтів, слід скористатися паперовою пилочкою, аби згладити нерівності. Нігті на ногах найкраще обрізати після їх змочування у воді з додатком солі.

 

pixel