Мочалки та аксесуари для купання

( кількість товарів: 30 )

Губки та аксесуари для купання

Розслабляюче купання після важкого дня – це щось, про що мріє кожен. І неважливо, чи це душ чи ванна, в якій можна чудово відпочити. Приємно полежати у теплій воді в оточенні ароматної піни і чудових бульбашок. Для миття тіла можна застосовувати улюблене тверде мило чи засіб для купання. Для душу найкраще підійде відповідний гель. Однак, все забруднення часом не можна змити, використовуючи саме мило чи гель. Рекомендується також використовувати такі аксесуари для купання, як губки, які

Губки та аксесуари для купання eZebra

полегшують догляд за тілом, а також забезпечують досконалий комфорт під час купання. Аксесуари такого типу дозволяють ефективно позбутися від мертвого епідермісу та бактерій, що осіли на поверхні тіла. Губка для миття є дуже практичною та зручною, завдяки їй, гель та мило поширюються на шкірі набагато простіше.
 

Наш магазин пропонує велику кількість губок для купання, як традиційних, так і виготовлених з сітки або з матеріалу, що нагадує їжака. Мочалка для тіла не лише допомагає очистити шкіру від забруднень, але й також масажує та усуває мертвий епідерміс. Познайомтесь з продуктами, доступними на нашій сторінці – серед них Ви знайдете високоякісні губки, з якими кожне купання стане ще приємнішим. 

  

Як часто потрібно змінювати губки для купання?

  

Бактерії та мікроби швидко розмножуються. Вони часто збираються у місцях, таких як ванна чи душ. Саме тому потрібно їх регулярно мити. Бактерії люблять оселятися на губках для тіла, які ми використовуємо для миття у душі. Аби добре дбати про гігієну і не хвилюватися через бактерії, потрібно не лише регулярно прибирати, але й змінювати вживані губки для купання. Моделі виготовлені з синтетичного матеріалу потрібно міняти частіше (принаймні раз на тиждень), ніж натуральні – вони можуть служити набагато довше. Однак, потрібно пам’ятати аби завжди після купання ретельно ополіскувати губку, а далі її висушити, наприклад, на батареї. Завдяки цьому, вони будуть служити значно довше. Потрібно регулярно замінювати губки, аби якнайкраще доглядати за гігієною та не боятися розвитку бактерій.

  

Аксесуари для купання – допоможуть Вам подбати про гігієну

  

На ринку можна знайти велику кількість губок для купання, які допоможуть подбати про гігієну і розслабити своє тіло після важкого дня. Магазини найчастіше пропонують синтетичні губки. Одним із плюсів є їх низька ціна, однак варто пам’ятати, що губки, виготовленні з синтетичних матеріалів, швидко втрачають свою первісну форму та накопичують в собі багато бактерій. Існують ще натуральні губки. Їх ціна дещо вища у порівнянні з синтетичними губками. Моделі з натурального матеріалу вважаються більш стійкими, а при цьому м’якими та делікатними. Вони не накопичують в собі стількох бактерій.

pixel