Інше

( кількість товарів: 285 )

Аксесуари для догляду

Красиве на вигляд обличчя – це заслуга не лише вдалого макіяжу та правильного догляду. Крім них, основою успіху також є правильна організація. Важливе значення відіграють вірно підібрані аксесуари. Це стосується не лише макіяжу, а й, наприклад, фарбування нігтів чи догляду за ногами та руками. У таких випадках слід використовувати правильні інструменти, які полегшать нам роботу. Підбір хороших інструментів є дуже важливими для працівників косметичних салонів, адже саме вони використовують їх в щоденній роботі.

Аксесуари для догляду eZebra

  

Види аксесуарів для тіла

  

Нанесення таких косметичних засобів, як, наприклад, фарби для волосся чи помади для губ – це процеси, які потребують спеціальних інструментів. Вони застосовуються для того, аби досягти найкращого професійного ефекту. Для макіяжу потрібні: рукавичка для демакіяжу, щипці для підкручування вій, щіточки та аплікатори для губ, пензлі для підводки. Знадобляться також посудина та паличка для хни, шаблони для макіяжу, а також косметична пелерина. Ви знали про їх існування? Коли мова йде про волосся, Вам може знадобитися тюрбан, «бублик», або ж мисочка для фарби. Перевірте, що ця категорія вміщає, Ви неодмінно знайдете тут щось для себе.

  

Миття пензлів для макіяжу та аксесуари

  

Якщо Ви бажаєте, аби на Вашому обличчі не виникало жодних проблем, а шкіра протягом всього часу залишалася здоровою, обов’язково слід дбати про пензлі для макіяжу. Догляд за пензлями є важливим й тоді, коли Ви хочете, аби Ваш макіяж виглядав бездоганно. Пензлі рекомендується чистити кожного дня, особливо при наявності делікатної та проблемної шкіри.
 

Один із способів – це миття з використанням засобу для дезінфекції та чищення пензлів. Завдяки цьому Ви швидко та легко позбудетеся усього бруду. Навіть професійні візажисти застосовують цю техніку. Крім цього, пензлі можна промити звичайним шампунем або звичайним рідким милом. Досить популярними вважаються такі аксесуари, як терка для миття пензлів та мисочка для їх чищення.

  

Види аксесуарів для виконання макіяжу

  

Якщо Ви бажаєте швидко та ідеально виконати свій макіяж, слід подбати про порядок у косметичці. Не лише пензлі повинні бути сухими та чистими, варто пам’ятати про олівці для губ та очей, які вимагають постійного загострення. Для цього Вам знадобиться спеціальна точилка – одинарна чи подвійна (така, що має отвори для олівців різних діаметрів та контейнер для стружки).
 

Колекціонуєте тіні для повік? Замість придбання готових наборів, Ви можете скласти свій власний. Для цього Вам знадобиться алюмінієва магнітна палетка. У ній Ви зможете помістити свою улюблену пудру, тіні та бронзери. У Вашій сумочці та шухлядах завжди пануватиме порядок. 

  

Косметичні засоби та подорожі 

  

Ви часто їздите у відрядження, відвідуєте знайомих з інших міст або ж просто любите проводити час поза домом? Разом з тим, Ви не зробите ані кроку без своїх косметичних засобів? Тоді Ви напевно знаєте, яке важливе значення має їх правильне перевезення. Завдяки, пакетику відповідного розміру, який вмістить усі Ваші скарби, а також добре підібраних баночок для косметичних засобів, Ви візьмете з собою усе, що Вам знадобиться. Ви не будете хвилюватися за жоден надлишок багажу. 

pixel