Шпильки для волосся

( кількість товарів: 25 )

Шпильки для волосся

Красива зачіска – це ключ до успішної стилізації. Про це знають усі жінки і саме тому звертають на неї величезну увагу. Жінки часто її змінюють, аби увесь час не виглядати монотонно. Для того, щоб кожна зачіска виглядала красивою, слід використовувати відповідні аксесуари. Звичайно, потрібно мати перукарський талант або ж певні навички, а от без щітки, гумок та шпильок для волосся взагалі не обійтися. Одними з найбільш популярних аксесуарів, що служать для утримання

Шпильки для волосся eZebra

неслухняних пасм, є «невидимки», за допомогою яких можна створити різноманітні стилізації. Їх популярність не згасає впродовж років, адже їхня надійність проявляється навіть в найбільш екстремальних ситуаціях.

  

Які є види «невидимок» для волосся?

  

У нашому інтернет-магазині можна знайти насправді багато різних «невидимок» для волосся. Існують різні типи цих аксесуарів. Для плоских «невидимок» характерне сильне стиснення, тому рекомендується використовувати їх для фіксації зачісок, адже вони забезпечують надзвичайну стійкість створеного ефекту. Вони також чудово підходять для підтримування волосся збоку, аби воно не потрапляло до очей. Гофровані «невидимки» – це, безсумнівно, найбільш популярні «невидимки». Одна частина має форму зигзагу, її завданням є утримування пасем на місці. Надзвичайно важливою є також довжина «невидимки». Традиційні «невидимки», довжина яких приблизно 6 см, вважаються найбільш зручними у застосуванні. Менші «невидимки» зазвичай використовуються лише для закріплень більш складних зачісок.

  

Використання «невидимок»

  

Кожна жінка з легкістю може використовувати «невидимки» для фіксації кока чи будь-якої іншої стилізації. Відомо, що це потрібно робити вміло, аби не пошкодити поодиноких пасем. Велика кількість жінок допускається базової помилки під час застосування гофрованих «невидимок»: гофровану поверхню «невидимок» поміщають зверху, а плоску – внизу, хоча це має бути навпаки. Таке застосування може призвести до виривання волосся, а також до швидкого зіпсуття зачіски, що була неправильно зафіксована. «Невидимки» для волосся використовуються для створення різноманітних зачісок. Все залежить від Вашої винахідливості. Вони допомагають не лише зафіксувати окремі пасма, а й створити красиві візерунки.

  

«Невидимки» і пучок – як застосовувати?

  

Аби створити складніші зачіски, потрібно вміти користуватися аксесуарами для волосся. Для фіксації пучка можна, наприклад, використати «невидимки», хоча зазвичай він закріплюється шпильками. Якщо Ви хочете зафіксувати зачіску, слід використати довші «невидимки», аби окремі пасма не розпалися. Правильне використання «невидимок» допоможе створити стійку конструкцію та наблизить жінку до отримання її омріяної зачіски.

pixel