Свічки і воски

( кількість товарів: 260 )

Декоративні ароматичні свічки

Затишок у домі створює не лише інтер'єр та декор, але й унікальний неповторний запах. Ароматичні свічки підтримують потрібний настрій та роблять домашню обстановку теплою та затишною, святковою чи романтичною лише за кілька хвилин. До того ж, спостереження за палаючим вогником свічки заспокоює, допомагає забути про проблеми.

Перші аромасвічки з'явилися ще в давні часи, використовувалися у храмах для різноманітних ритуалів. Пізніше їх почали використовувати у якості освітлювальних приладів. 

Декоративні ароматичні свічки eZebra

 

Сьогодні свічки стали популярним предметом декору, отримали оригінальний дизайн і здатні наповнити приміщення практично будь-яким ароматом — квітковими пахощами, запахом улюбленого парфуму чи смачним фруктовим серпанком.  

 

Асортимент та правила використання

 

Аромасвічки для дому можуть відрізнятися одна від одної за запахом, дизайном та часом горіння. Продаються свічки як поштучно, так і наборами. Вони бувають в класичному виконанні та в сучасному, коли свічка розміщена у кухлі чи банці.

Щоб визначити якісний товар, достатньо його понюхати. Дешеві свічки мають мильний хімічний запах і від покупки таких зразків краще відмовитися. 

 

Щоб у повній мірі розкрити ароматичну композицію свічки та досягти бажаного ефекту важливо правильно використовувати цей продукт:

  • запалювати у провітрюваному приміщенні;
  • не залишати палаючими довше 2-3 годин підряд;
  • не підпалювати одночасно надто багато свічок, особливо у маленькому приміщенні, бо концентрований аромат здатен викликати запаморочення та навіть мігрень;
  • обрізати занадто довгий гніт, щоб аромат не спотворювався;
  • не використовувати аромасвічки поруч з обіднім столом під час вживання їжі.

 

При першому використанні може здатися, що аромасвічка пахне недостатньо інтенсивно. Не варто засмучуватися! Як правило, аромат максимально розкривається при другому та наступних підпалюваннях. 

 

Кращі аромати для дому в інтернет-магазині Ezebra

 

Купити декоративні свічки з доставкою по Києву та Україні ви можете у нашому магазині. У каталозі представлені різноманітні набори свічок, аромадифузори відмінної якості та оригінали кращих ароматів для дому від провідних європейських брендів. Для зручності пошуку на сайті передбачені вбудовані фільтри, а всі товари супроводжуються детальним описом з ціною та відгуками.

pixel