Контурні олівці

( кількість товарів: 281 )

Олівці та контурні олівці для губ

 Котра з жінок не хотіла б заворожувати виглядом своїх вуст? Красиво нафарбовані, доглянуті губи з натуральним блиском виглядають справді чудово, привертаючи увагу представників чоловічої статті. Проте, часто можна помітити велику асиметрію губ чи практично непримітну верхню губу після її фарбування. Для того, щоб відповідно підкреслити вуста, забезпечити їх надзвичайною формою, надати випуклості, Вам знадобиться професійний контурний олівець.

Контурні олівці |

 У величезному асортименті нашого інтернет-магазину Ви з легкістю знайдете косметичний засіб такого типу. 

 

Які завдання повинен виконувати хороший олівець для губ?

  

У наш час не всі жінки використовують контурні олівці. Частина з них вважає, що підкреслення лінії губ – це марна трата часу, а використання помади чи ефективного блиску є цілком достатнім. Однак, найкращі олівці для губ допомагають у створенні відповідної стилізації, надають губам ідеальної форми, а також вирівнюють їх колір. Наприклад, цей засіб може стати рятунком для жінок, які нещодавно змагалися з герпесом, і мають очевидну різницю у забарвлені різних місць своїх губ.
 

Вміле використання контурного олівця дозволяє створити довільне моделювання губ – в залежності від своїх потреб їх можна збільшити або ж зменшити. Основним завданням цього косметичного засобу є зміцнення ефекту макіяжу, особливо якщо на губи нанесено інтенсивний чи темний колір – червоний, рожевий чи коричневий. З іншого боку, у випадку щоденної стилізації він підкреслює натуральний колір вуст, зменшуючи всі нерівності, та забезпечуючи рівномірний колір.

 

Контурний олівець для губ – колір має значення

  

Для контурного олівця величезне значення має колір. Для щоденної стилізації варто обирати відтінок, який буде майже зливатися з натуральним кольором. Завдяки цьому контур буде більш виразним, а губи не будуть виглядати штучно. У випадку, наприклад, вечірньої стилізації, олівець для губ повинен чудово гармоніювати з помадою, яку Ви будете використовувати. Для цього рекомендується використовувати косметичні засоби від одного й того самого виробника, адже тоді існує ймовірність, що відтінки максимально пасуватимуть один до одного.
 

У нашому інтернет-магазині доступні олівці від різних брендів, тому кожна дівчина зможе знайти колір, який їй справді сподобається.

 

Гарантія найкращого ефекту

  

Пам’ятайте, найважливішим під час підготовки макіяжу губ є те, чого Ви бажаєте досягнути. Якщо Ви хочете зменшити свої вуста, потрібно обрати контурний олівець на тон темніший від кольору помади. Якщо ж Ви прагнете отримати протилежний ефект, обирайте продукт на тон світліший. Такий «оптичний обман» дозволить Вам отримати ідеальну форму губ.
 

У залежності від Ваших вподобань, можна обрати звичайний олівець, що вимагає точіння, або ж більш зручну версію – механічний олівець.

pixel