Краби та защіпки для волосся

( кількість товарів: 36 )

Защіпки для волосся

Защіпки для волосся – це аксесуари, обожнювані як малими дівчатками, так і дорослими жінками. Додатки такого типу допомагають звичайній зачісці стати винятковою. Досить лише зробити нашвидкуруч пучок, аби трохи змінити свій вигляд. Якщо у Вас немає жодних ідей для нової зачіски, можна знайти щось цікаве в інтернеті. Хочете змінити свою зачіску, зберігаючи свій колір та залишаючи довжину? Тоді Вам допоможуть шпильки та защіпки.

Прикраси для волосся |

Види прикрас для волосся та зачіски з защіпками!

  

Вирізняється багато видів прикрас цього типу. До найбільш популярних належать великі «краби» з зубчиками. Завдяки їм, можна швидко підібрати волосся та створити зачіску з назвою «банан». Це чудовий варіант для вишуканих зустрічей. Крім цього, така зачіска буде дуже доречною під час спеки. Зв’язане волосся анітрохи Вам не заважатиме. Ця зачіска, що була дуже популярною в 90-х роках, сьогодні повертається у моду.
 

Тимчасом міні-краби застосовуються тоді, коли потрібно заколоти неслухняний чубчик. Крім цього, вони чудово пасуватимуть для створення оригінального пучка. За допомогою маленьких крабів цікава зачіска на весілля, випуск або вечірку у знайомих гарантована.
 

Величезна кількість зачісок можлива завдяки традиційним защіпкам для волосся. Наприклад, можна прикрасити нею вишукані локони, що вважалося величезним трендом 20-х років. Це ідеальна зачіска, яку часто можна побачити у голлівудських зірок.
 

Ще одним варіантом зачіски є кок. У цьому випадку можна використати «бублик», який надасть Вашій зачісці повноти. Перевірте, як це легко! Можливо, кок стане Вашою улюбленою зачіскою, незважаючи на те, яке Ви маєте волосся: довге чи коротке.

  

Як підібрати колір прикраси до кольору волосся?

  

Колір защіпок та шпильок повинен пасувати до кольору волосся. Якщо Ви маєте темне, коричневе волосся, використовуйте чорні прикраси. Шатенки та блондинки повинні обирати коричневі та бурштинові додатки. Якщо ж Ви бажаєте підкреслити та вирізнити аксесуар, оберіть якийсь оригінальний колір або той, що створюватиме контраст. Слід пам’ятати, якщо Ви маєте густе волосся, Вам потрібна більша кількість защіпок, адже лише так вони зможуть утримати зачіску. Таким чином, вона збереже свою форму навіть протягом дуже інтенсивного дня.

  

Новий вигляд крабів для волосся

  

Краби для волосся були справжнім хітом 20 років тому. Сьогодні вони повертаються у моду і стають необхідним аксесуаром кожної дівчини, що власне демонструється на найвідоміших показах моди. Такі аксесуари можна застосовувати по-новому, наприклад, закріпити ним основу хвоста. Піддайтесь своїй уяві! Почніть від комплектування необхідних аксесуарів. 

  

Як закріпити волосся? 

  

Додатки цього типу допоможуть Вам виконати багато цікавих зачісок. Намагайтеся не зв’язувати волосся дуже сильно, адже так можна послабити цибулини волосся та роздвоїти кінцівки. Легке закріплення зачіски також може справити гарне враження. 

pixel