Туалетна вода для жінок

( кількість товарів: 490 )

Туалетна вода

Туалетна вода – це не саме, що й парфумована вода або парфуми. Вони різняться між собою концентрацією ароматичних олійок, що розпускаються в спирті. У випадку туалетної води, концентрація зазвичай коливається в межах 5 – 10%. Туалетна вода є також дешевшою у порівнянні з парфумованою водою або парфумами.
 

Туалетну воду можна використовувати щодня. Оскільки вона містить меншу концентрацію ефірних олій, її аромат є більш делікатним, проте це не означає, що він має гіршу стійкість.  

Туалетна вода eZebra

Обираючи туалетну воду від відомих брендів та надійних продуцентів, можна розраховувати на те, що аромат триматиметься на шкірі протягом всього дня, незважаючи на його меншу інтенсивність. Туалетна вода – це економічність, зручність та стійкість. 

 

Туалетна вода – коли використовувати?

  

Аромат парфумів вважається більш інтенсивним та міцним у порівнянні з туалетною та парфумованою водою. Парфуми також не завжди пасують до ситуації. Їх можна застосувати для вечірнього виходу, але, наприклад, тим, хто працює в офісі, де перебуває багато осіб, рекомендується застосовувати більш делікатні аромати. У таких випадках доречним буде використання туалетної або парфумованої води. Обираючи туалетну воду, можна зберегти вірність своєму улюбленому аромату, придбавши його більш делікатний відповідник.
 

Аромат завжди викликає асоціації, пов’язується з певними місцями, особами, зустрічами; він є таким ж важливим, як макіяж чи одяг. Тому не дивно, що ми бажаємо красиво пахнути кожного дня. Саме з такою ціллю створено туалетну воду. Її можна носити завжди і всюди, не переймаючись тим, що комусь буде перешкоджати його інтенсивність.

 

Вибір EDT

  

Як дізнатися, що ми купуємо туалетну воду, а не парфумовану воду чи парфуми? На упакуванні продукту повинна зазначатися абревіатура EDT, або її повна назва, що походить з французького eau de toalette.
 

Якщо Вам потрібен аромат на кожен день, а Ви ще не маєте того єдиного, з яким не хочете розставатися, варто подумати про те, які б ноти Вам найбільше пасували. Ними можуть стати свіжі аромати – цитрусові чи водні; солодкі – квіткові; гострі – аромати спецій. Аби знайти свою улюблену ноту, можна запитати в парфумерії, чи можуть вони представити по одному аромату для кожної з них. Це хороший початок для подальшого аналізу та прийняття свідомого рішення щодо вибору аромату, який служитиме Вам протягом наступних місяців.

 

Не забагато

  

Існує правило: не слід нюхати одночасно більше, ніж 3 аромати. При більшій кількості аромати змішуються, і мозок не здатний відрізнити їх. У результаті, можна вийти з парфумерії з ароматом, якого Ви не хотіли.
 

Вибір парфумів – не легке завдання, тому варто присвятити цьому трохи більше часу. Якщо Ви не впевнені, що аромат Вам відповідає, не потрібно його купувати. Завжди можна попросити також про зразок вибраної туалетної води. Якщо після декількох застосувань аромат й надалі цікавитиме Вас, можна його придбати. На жаль, часто трапляється так, що тестери в парфумерії мають красивий та інтенсивний аромат, але на нашій шкірі пахнуть цілком інакше. Тому, навіть якщо Ви вже оберете свого фаворита в парфумерії, завжди можна попросити про зразок і ще раз все спокійно обдумати вдома.

pixel