Натуральна косметика

( кількість товарів: 1470 )

Натуральна косметика

Натуральна косметика стає все популярнішою. Ми, як споживачі, все більше усвідомлюємо, що може трапитися у результаті використання речовин, що мають хімічне походження, штучні барвники чи парабени. Тому, слід повернутися до природи та користуватися натуральними та органічними засобами. Основною перевагою натуральних косметичних засобів є те, що вони виготовляються з натуральних рослин та мінералів. Часом у косметичних засобах натурального походження можуть

Натуральна косметика eZebra

виступати речовини тваринного походження, але варто пам’ятати, що вони отримуються без жодної шкоди для тварин і можуть бути лише продуктами, що виробляються тваринами. 

  

Чи може натуральна косметика викликати алергічну реакцію?

  

Використання продукту, складники якого мають виключно натуральне походження, не означає, що він буде цілком безпечним для шкіри осіб, які мають алергію. Натуральні речовини також викликають алергічні реакції. Приведемо до прикладу полуницю чи горіхи; незважаючи на те, що це натуральні продукти, вони можуть бути сильними алергенами. Алергічні речовини можуть знаходитися в органічній косметиці, тому для власного запевнення, потрібно добре познайомитися зі складом продукту та виключити чинники, які викликатимуть алергічну реакцію. Найбезпечнішими косметичними засобами для осіб, схильних до алергії, є гіпоалергенна косметика, яка не завжди має щось спільне з натуральною косметикою.

  

Натуральні чи органічні косметичні засоби

  

Терміни «натуральна» та «органічна» косметика вживаються синонімічно. Також часто використовують словосполучення «екологічна косметика». Як ж її розрізнити? Насамперед, слід познайомитися з етикеткою на упакуванні, щоб перевірити склад. Натуральна косметика виготовляється з рослинних та мінеральних складників. Такі продукти не можуть містити в своєму складі парабенів, нафтопродуктів, штучних барвників та синтетичних ароматизаторів. По-друге, такі косметичні засоби мають сертифікат натуральності чи екологічності. З ним ми відчуватимемо себе безпечніше!

  

Яку натуральну косметику обрати?

  

Серед натуральної косметики для тіла найбільш популярними є бальзами та масла. Чим вони відрізняються? Масло має густішу консистенцію, довше залишається на шкірі, містить більше живильних складників. Масло через свою важкість та жирність обмежує наші можливості, пов’язані з його застосуванням. Наносячи масло на тіло, слід пам’ятати про те, що не можна буде одразу одягатися. Його потрібно використовувати тоді, коли не треба нікуди поспішати. Бальзам – легший, швидше поглинається, рекомендується для щоденного догляду за шкірою. Його основне завдання – це зволоження та живлення тіла. Уже через кільканадцять хвилин після нанесення продукт поглинеться і ми спокійно зможемо одягнутися, не турбуючись про свій одяг.
 

Які ще натуральні продукти можна мати у своїй косметичці? Все, починаючи від звичайних продуктів для догляду, таких як крем для обличчя, пілінги чи засоби для миття, закінчуючи кольоровою косметикою, призначеною для макіяжу. Чи натуральна косметика є настільки ж ефективною, як фармакологічні продукти? Це вже індивідуальна справа. В основному саме наша шкіра, а не особисті вподобання, вирішує, що ми повинні застосовувати, а від чого відмовитися.

pixel