Догляд за волоссям

( кількість товарів: 2631 )

Догляд за волоссям

Догляд за волоссям починається вже на етапі щоденних процедур, таких як миття та розчісування. Мало хто знає, що від косметичних засобів та щіток для волосся залежить те, яким воно буде: грубим і сильним чи слабким та ламким.  Неправильне розчісування викликає не лише ламкість волосся, а може стати фактором, що спричиняє випадіння волосся. Правильно підібрана до типу волосся щітка – це основа. Для густого та грубого волосся рекомендуються 

Догляд за волоссям |

щітки з широко розміщеними зубчиками – вони не будуть тягнути та полегшать розчісування грубих пасм.  

 

  

Розчісування: основа догляду за волоссям

  

Для тонкого волосся рекомендуються гребінці або щітки з близьким розташуванням зубчиків. Розчісуючи волосся, потрібно пам’ятати про те, що його потрібно притримувати біля коренів. Розчісувати волосся потрібно, починаючи від кінчиків, плавно переходячи до верху. Зазвичай кінцівки заплутані більше, ніж волосся при коренях, тому на них потрібно витрати трохи більше часу. 

  

Як обрати шампунь для волосся?

  

Правильний вибір косметичних засобів – це важливий крок у догляді за волоссям. Починаємо від шампуню. Його слід обирати, дбаючи не лише про волосся, а й про шкіру голови. Для осіб, які мають чутливу шкіру, рекомендуються делікатні, зволожувальні шампуні. На упакуванні продукту зазвичай є напис: для чутливої шкіри голови. Якщо Ви часто використовуєте косметичні засоби, для фіксації зачіски, наприклад, віск, лак, пудру, Вам потрібно придбати очищувальний шампунь. Залишки косметичних засобів, які залишаються після миття волосся, обтяжують його та ускладнюють розчісування. Як результат, заплутане та склеєне волосся під час розчісування легше може піддатися механічному знищенню. Очищувальні шампуні ретельно очищають залишки косметичних засобів, але їх не потрібно використовувати для щоденного догляду. Такий засіб варто застосовувати час від часу, наприклад, по черзі зі зволожувальними шампунями чи шампунями для чутливої шкіри голови. На ринку доступна також величезна кількість шампунів, що забезпечують, насамперед, догляд волосся: згладжувальні, відновлювальні, регенеруючі, для фарбованого та мелірованого волосся. Як обрати ідеальний для себе? Не завжди шампунь для фарбованого волосся підійде нам, навіть якщо ми фарбуємо волосся. Містить складники, які затримують колір волосся та відновлюють його, проте інтенсивне зволоження може викликати жирність коренів волосся. Тому, купуючи шампунь, слід звертати увагу не лише на назву продукту, а й на наші потреби, дбаючи, як і про волосся, так і про шкіру, що виділяє шкірне сало.

  

Для чого потрібні кондиціонери та маски для волосся?

  

Вони виконують таку ж саму роль, як і креми для нашої шкіри. Якщо крем для обличчя застосовує кожна жінка, то про маску чи кондиціонер ми часто забуваємо. Хоча використання кондиціонеру для волосся повинно стати нашим постійним ритуалом. Наше волосся протягом всього часу піддається термічним процедурам: ми його сушимо, вирівнюємо. Використовуємо також гумки та шпильки для волосся, які викликають ламкість. Основним завданням кондиціонера є відновлення структури волосся, забезпечення еластичністю та блиском, навіть після багатьох сушінь та вирівнювань.

pixel