аксесуари для ніг

( кількість товарів: 3 )

Аксесуари для ніг

Можливо важко повірити, але ноги – це одне з найбільш делікатних місць, дуже вразливих до подразнень різного типу та ушкоджень. Ноги несуть на собі вагу всього тіла, а на відпочинок мають дуже мало часу у порівнянні з тим, скільки вони щоденно переносять. Їх шкіра легко піддається сухості, так як вона не містить сальних залоз, одночасно маючи величезну кількість потових залоз. З часом з’являється ороговілий епідерміс, який іноді тріскає дуже глибоко та спричиняє величезний дискомфорт під час ходіння.  

Аксесуари для ніг |

 Щоб подбати про властивий стан ніг слід використовувати різні аксесуари для догляду. Лише завдяки їм вдасться забезпечити належний догляд. 

  

Оберіть найкращі аксесуари для догляду за ногами

  

При наявності відповідних інструментів догляд за стопами не є таким важким. Для того, щоб згладити шкіру, подбати про її зовнішній вигляд, безсумнівно знадобляться різні терки, пилочки та пемзи. Правильне відшаровування сухого або мертвого епідермісу можуть забезпечити також спеціальні шкарпетки для відлущування. У більшості випадків потрібні також аксесуари для ніг, які запобігатимуть появі ороговінь, що виникли під час ходіння, наприклад, вкладки для взуття – як звичайного, так і спортивного. При необхідності, існують також вкладки для зменшення поту, які також нейтралізують неприємний запах у взутті.

  

Як допомагають аксесуари для ніг?

  

Завданням хороших аксесуарів для догляду за ногами є повернення стопам привабливого вигляду, забезпечення комфорту під час ходіння та інших щоденних справ. Завданням терок для стоп, доступних у магазинах, є видалення мертвого епідермісу за допомогою рухів руками. Їх альтернативою вважаються електричні пилки, які самостійно обертаються, стираючи тверду, суху шкіру п’ят та підошви ніг.
 

Для отримання кращого результату слід використовувати дрібнозернисте покриття, що часто збагачується кристаликами діамантів. Хороші шкарпетки для відлущення мають таку ж саму ціль, однак відрізняються легшим використанням, адже їх достатньо лише одягнути та зачекати до отримання бажаного ефекту. Інші аксесуари для ніг обмежують їх пітливість та зменшують ризик появи ороговінь. Вкладки для взуття повинні відповідно підняти або ж помістити стопу так, аби не виникало жодного дискомфорту.

  

Коли потрібно використовувати аксесуари для догляду за ногами?

  

Прийнято, що аксесуари для догляду за ногами найчастіше використовуються влітку. Саме тоді стопи найбільше наражаються на пошкодження, адже влітку ми зазвичай ходимо у відкритому взутті. Крім цього, висока температура викликає пітливість, втрату води, а отже і сухість шкіри. Звичайно, немає жодних протипоказань, аби дбати про свої ноги протягом всього року.

pixel