Інше

( кількість товарів: 91 )

Аксесуари та інструменти для нігтів

Виконання ідеального манікюру та педикюру забирає багато часу та вимагає величезної точності. Аби полегшити собі роботу, варто придбати функціональні аксесуари, особливо, якщо Ви плануєте фарбувати чи прикрашати нігті не лише собі, але й близьким, знайомим, чи взагалі зайнятися цим професійно.
 

Аби зробити ідеальний манікюр, не потрібно володіти надзвичайною майстерністю. Працю можна полегшити, використовуючи різні шаблони, наприклад, для французького манікюру. 

Функціональні аксесуари та інструменти для нігтів |

Вони дозволять створити ідеальні лінії на нігтях. Такі шаблони можна підібрати індивідуально до форми нігтів або характеру самого манікюру. У наборі знаходяться форми: круглі, квадратні, з гострим кінцем. 

 

Точний манікюр: шаблони та форми для нігтів

  

Форми для нігтів використовуються також у випадку нарощення. Аби отримати виразну, точну лінію, рекомендуються форми від Quick Shape Nail Form. В упакуванні знаходиться 120 шаблонів у 12-х різних розмірах. Форми краще використовувати разом з FlexyGel, так як він є густим, еластичним та забезпечує великі можливості моделювання. Форми підходять для багаторазового застосування.
 

Кожна майстриня манікюру повинна запастися шаблонами з кольорами. Вибір кольору лаку є основою для клієнток, які приходять на манікюр. Можна придбати вже готові шаблони від виробника або такі, які потрібно покрити кольорами самостійно. Для отримання оригінальних ефектів, наприклад, ефекту «котячого ока», знадобиться спеціальний магніт. Завдяки йому можна створити різні дизайни, що будуть змінюватися: хвилі, лінії та інше. Чим довше використовується магніт, чим ближче він розташований до магнітного лаку, тим кращий та виразніший ефект ми отримаємо.

 

 Аксесуари для зняття лаку

  

Аби полегшити зняття лаку, гібридних, акрилових чи гелевих нігтів, варто придбати безворсові серветки. Вони дозволяють усунути лак та, у порівнянні зі звичайними ватними дисками, не залишають на нігтьовій пластині ворсинок та інших забруднень.
 

Для видалення гель-лаку Вам знадобиться фольга. Її можна придбати вже готову – маленькі частинки з ватним диском всередині, призначеним для нанесення рідини. Це допоможе заощадити багато часу. Рівномірне поширення речовин, що розчиняють гібридне покриття, буде простіше з використанням кліпсів для видалення гель-лаку. Вони забезпечують однакове стиснення усієї поверхні нігтя, завдяки чому препарати діють з такою ж самою інтенсивністю в різних місцях. Такі кліпси призначені для багаторазового використання.

 

Підлокітники та рушнички для манікюру

  

Підлокітники та рушнички для манікюру покращують комфорт клієнток. Махровий матеріал, застосований для виготовлення продуктів, чудово поглинає вологу, запобігає пітливості долонь, а крім цього, забезпечує м’яку підставку та надає комфорт під час довгої праці. Якщо Ви професійно займаєтеся манікюром, слід придбати рушнички з логотипом відомого бренду – це, безсумнівно, допоможе Вам викликати довіру клієнток і одночасно підкреслить якість косметичних засобів та аксесуарів для манікюру, що використовуються.
 

Інвестиція в хороші, якісні інструменти на 100% з часом повернеться. Чим краще Ви підготуєтесь до виконання своєї роботи, тим більшої буде довіра Ваших клієнток. У результаті цього, Ваш талант та досвід отримають величезну кількість прихильниць.

pixel