Ідеальна шкіра – рідкісне явище. Тож вигадали консилер. Пара легких дотиків – і ваша шкіра має бездоганний вигляд. Дотримуйтесь наших порад, і зможете сховати під тонкий шар усі небажані вади. Особливості нанесення, які варто знати: Відступати від краю лінії вій. Не малювати півкола, повторюючи рухами контур «мішечка». Потрібно зображати трикутник з напрямком вершини вниз. Розподіляти краще за допомогою спонжа, кисті або аплікатора. Макіяж очей з консилером можна робити з тональним кремом або пудрою. Головне – не обтяжувати мейкап.
Зміст
Для чого потрібен консилер
Перше, що потрібно з'ясувати: консилер і коректор для обличчя – це засоби з різними завданнями. Другий має щільну текстуру і покликаний маскувати недоліки шкіри на кшталт акне та рясного висипання. Тим часом консилер більш кремоподібний і насичений тональними пігментами.
Консилер — це косметичний світловідбивальний засіб. Завдяки цій функції його використовують, щоб сховати темні кола під очима, вирівняти тон і приховати підлі зморшки.
Як підготувати шкіру до нанесення консилера
Макіяж має виглядати доречно й акуратно. Уникайте багатошаровості та ефекту «маски». Розповідаємо крок за кроком, як правильно користуватися консилером.
- Подбайте про зволоження шкіри. Для цього використовуйте праймер або зволожувальний крем, інакше проблемні ділянки стануть помітними через грудочки, які зберуться в сухих зонах.
- Використовуйте тональний крем, щоб зробити тон обличчя однорідним, але не чіпайте чутливу область навколо очей.
- Тепер наносьте консилер для шкіри під очима, щоб замаскувати темні сліди. Спочатку візьміть рожевий або червонуватий тон, щоб перекрити синій колір. Потім додавайте світліші відтінки. Таким чином вдасться досягти максимально природного ефекту.
- Коригуємо ділянки недосконалостей. Легкими й точними рухами наносьте на потрібні місця.
- Фінальний етап – фіксуємо макіяж. Для цього використовують пудру або спрей. З пудрою важливо не перестаратися, інакше ви порушите світловідбиття і не отримаєте бажаного результату.
«Майстри мейкапу радять злегка зволожити спонж для рівномірного розтушування світловідбивального засобу».
Куди наносити консилер
Цей засіб відбиває світло і може приховати небажані дефекти, пов'язані з тоном шкіри. Насамперед ним зручно коригувати область навколо очей та під ними. Також можна локально замалювати зморшки в районі носогубних складок і повік.
«Консилер має щільну кремоподібну текстуру, тому намагайтеся наносити його легкими поплескуючими рухами».
Консилер під очі
Найчастіше його застосовують саме для цієї зони. Дівчата хочуть позбутися темних кіл або навіть припухлостей під очима. В цьому випадку наносити консилер можна пальцями або за допомогою кисті вздовж межі темного кола тонким шаром. Потім потрібно легенько розтушувати та завести доверху.
Консилер на повіки
Цей спосіб для любительок використовувати консилер як основу під макіяж для повік. Це полегшує розтушовування тіней і візуально позбавляє судинної сітки на очах. Вам просто потрібно нанести точковими рухами засіб, що вирівнює, і розтушувати його. Головне – добре промалювати тонкі ділянки під бровами та в куточках очей.
Особливості нанесення консилерів у різних формах випуску
Різні типи шкіри та особливості проблемних ділянок сприяли розробці нових форм для випуску. Ознайомтеся з ними, щоб скористатися найзручнішим варіантом.
- Рідка форма. Найлегше розтушовується і вбирається, але має високу витрату та гірше перекриває проблемні ділянки. Тому варто використовувати для дрібних цілей. Часто такий вид випускають у наборі з пензликом або аплікатором.
- Кремова форма. Її щільна текстура найкраще підходить для сухої шкіри та вважається універсальним типом. Крем легко наноситься, але потребує зусиль при розтушовуванні. Консилер під очима легко сховає сліди втоми та перекриє почервоніння будь-якої складності.
- Тверда форма у вигляді олівця. Дозволяє максимально точно приховати недосконалості та промальовувати найтонші лінії.
- Суха форма. Розроблена спеціально для жирної шкіри. Нанесення консилерів такого типу має бути тонким шаром, інакше засіб буде накопичуватися у складочках і видаватиме себе.
- Стік. Обов'язкова річ у дорожній косметичці. Ідеально підійде власницям проблемної шкіри. Наносити можна точково або короткими штрихами. Розтушовувати краще пальцями без допомоги кистей і спонжів.
«Пальці вважаються найменш гігієнічним способом нанесення, але за зручністю це беззаперечний лідер».
Як підібрати консилер
Консилер легко підібрати, якщо одразу визначитися з функціями, які він має виконувати. Подумайте: ви хочете маскувати недоліки або використовувати як консилер для повік. Від цього залежатиме консистенція та форма, яку пропонує виробник.
Обов'язково врахуйте ваш тип шкіри та характер проблемних ділянок. Це вплине на вибір кольору та відтінку. Тілесні види використовують для точкових робіт поверх тональної основи. Ними освітлюють різні ділянки обличчя. А кольорові палетки застосовують, щоб сховати «мішки під очима» або пігментні плями. Їх наносять перед тональною основою, а потім шліфують тілесним.
Якого кольору вибрати консилер
Орієнтуючись на характеристику проблемної зони, ви знатимете, який консилер вибрати за кольором. Основне правило – використовувати контрастний колір, щоб якісно нейтралізувати вади. Тому сині кола рекомендують зафарбовувати спочатку червоним, і лише потім – у тон шкіри. Для кожної зони потрібний свій підхід, а в нашому випадку – колір.
- Бежевий – універсальний, тому що працює з вадами різної складності.
- Жовтий – добре справляється з синявою під очима.
- Помаранчевий – використовується, щоб сховати синці або легкі тілесні ушкодження.
- Рожевий – приховує зелені відтінки під очима.
- Зелений – ховає почервоніння та запалені ділянки.
- Фіолетовий – маскує жовтизну й коригує пігментацію.