Рум’яна Bourjois

( кількість товарів: 16 )

Рум’яна Bourjois

Появі перших запечених рум’ян із сухою текстурою світ зобов'язаний французькому косметичному бренду Буржуа, котрий випустив цей продукт у далекому 1863 році. Він швидко завоював популярність завдяки простоті нанесення, природним відтінкам та можливості використання декоративного засобу не лише у сценічному, але й у повсякденному макіяжі. Сьогодні під цією торговою маркою випускається безліч засобів для макіяжу, а їх асортимент постійно поповнюється новими актуальними кольорами та текстурами.

Рум’яна Bourjois eZebra

 

Асортимент та переваги

  

Французький бренд пропонує дівчатам декілька видів рум’ян:
 

• Компактні — мають тверду текстуру та насичений пігментами склад, завдяки якому легко та рівномірно наносяться на шкіру, але потребують ретельної розтушовки для отримання природного ефекту.
• Запечені — виготовляються за унікальною технологією під впливом високих температур, завдяки якій набувають мармурової текстури та дають яскравий колір навіть при найтоншому шарі нанесення.
• Рідкі — мають кремову консистенцію, за рахунок якої лягають на шкіру невагомим покриттям, забезпечуючи природний денний макіяж. Завдяки наявності у складі зволожуючих компонентів підходять навіть для сухої шкіри, що лущиться. За необхідності такий продукт можна нашаровувати для отримання більш яскравого та виразного ефекту.
 

Серед переваг косметичних засобів:
 

• Безпечний склад та суворий дерматологічний контроль на всіх етапах виробництва, підтверджений офіційними дослідженнями та сертифікатами якості європейського зразка.
• Універсальність — засоби можуть використовуватися як для денного, так і для вечірнього макіяжу завдяки можливості нашаровування, а також для надання обличчю свіжості та у якості скульптора.
• Широкий асортимент — палітри рум’ян представлені різноманіттям відтінків, що дозволяють підібрати відповідний тон для різних кольорів шкіри та сезонів, а також різноманітними текстурами, підібрати які можна відповідно до типу шкіри та особистих уподобань.
• Стильна упаковка — компактні футляри мають яскравий дизайн та стануть прекрасною прикрасою туалетного столика або косметички. Завдяки невеликим розмірам їх можна брати із собою.
• Відмінна стійкість — протягом дня косметика не розмазується, не осипається, не втрачає насиченості відтінку. Видалити її без особливих зусиль можна звичайним засобом для демакіяжу чи міцелярною водою.

 

Оригінальна косметика в європейському онлайн-магазині Ezebra

  

Наш інтернет-магазин пропонує купити рум’яна Буржуа в Україні за доступною ціною. Ми постачаємо засоби напряму від виробників, тому готові гарантувати їх оригінальність, якість та безпечність, надати всі необхідні сертифікати, котрі підтверджують численні позитивні відгуки наших клієнтів.
 

Зручний каталог із вбудованими фільтрами та детальними описами допоможе швидко відшукати відповідні товари. Своє замовлення ви оперативно отримаєте у будь-якому регіоні країни.

pixel