Туш для вій Maybelline

( кількість товарів: 52 )

Туш для вій Maybelline

Туш для вій Maybelline |

Туш дозволяє у лічені хвилини зробити погляд глибоким, виразним, загадковим та привабливим, збільшивши довжину та густоту натуральних вій і надавши їм насиченого кольору.

Найбільш популярними та ефективними вважаються продукти американського бренду Мейбелін, що багато років користуються популярністю серед професійних візажистів та звичайних дівчат. В асортименті бренду представлені численні засоби для подовження, розділення, підкручування та об'єму із безпечним складом. Вони відмічені численними нагородами б'юті-індустрії, мають чудові відгуки, в тому числі і в Україні. Доступна ціна на туш для вій Мейбелін робить її доступною для широкого кола покупців.

Асортимент та переваги засобів для вій американського бренду

У каталозі торгової марки представлені продукти високої якості із різноманітним складом та формою щіточки від якої залежить кінцевий декоративний ефект:

• Пряма. Має густу щетину та забезпечує ідеальне розділення та подовження волосків, профарбовуючи їх навіть у важкодоступних місцях.
• Овальна. Допомагає збільшити об'єм вій та їх довжину. В залежності від кількості нанесених шарів можуть досягатися різні результати — легке фарбування у денному мейкапі чи виразний ефект накладних вій.
• Вигнута. Допомагає надати тендітний загин прямим віям, роблячи погляд глибоким та притягуючим.

Серед переваг засобів для вій Maybelline:

• Стійкість. Продукт рівномірно наноситься без грудочок, не осипається та не розмазується протягом дня, навіть при несприятливих умовах підвищеної вологості. При цьому видалити косметику можна легко та швидко звичайним засобом для демакіяжу чи міцелярною водою.
• Доглядаючі властивості. У складі присутні зволожуючі, укріплюючі та поживні компоненти, що попереджають випадіння та вицвітання волосків, забезпечуючи надійний захист від зовнішніх факторів.
• Зручні щіточки. Особлива будова аплікаторів допомагає рівномірно розподілити засіб, навіть у важкодоступних для профарбовування куточках очей та миттєво досягти бажаного результату.
• Абсолютна безпечність. Продукт не містить небезпечних та агресивних компонентів, не викликає алергії та подразнень, через що може використовуватися навіть для мейкапу чутливих очей, що підтверджують численні офтальмологічні дослідження.

Переваги замовлень в європейському магазині косметики Ezebra

Не знаєте, де купити туш Мейбелін? Наш інтернет-магазин пропонує повний асортимент оригіналів продукту американського бренду за привабливими цінами. Зручний сайт з вбудованими фільтрами, докладними описами допоможе швидко і просто знайти відповідний товар. Замовити його можна з доставкою по країні, яка здійснюється в короткі терміни.

pixel