Vichy

( кількість товарів: 78 )

Косметика Vichy

В затишному французькому містечку під назвою Віши знаходиться унікальне термальне джерело Лукас. Цілюща сила його вод цінувалася знатними особами ще за часів Генріха 4 та зробила місце відомим усьому світу. Дещо пізніше лікар Проспер Аллер та керівник парфюмерного будинку Жорж Герен вирішили створити на основі унікальної води доглядові та лікувальні засоби, котрі зробили фурор у косметології та дерматології. Сьогодні під брендом Віши випускають сотні доглядових та декоративних засобів для обличчя, волосся і тіла.

Косметика Vichy eZebra

 

Вони відрізняються не лише високою ефективністю, але й неперевершеною якістю, вирішують складні дерматологічні проблеми.

 

Дарунки природи для здоров'я краси і молодості

 

Термальна вода французького джерела має унікальний склад, містить високу концентрацію вітамінів, мінералів і поживних речовин, що забезпечують швидкий і тривалий ефект засобів, виготовлених на її основі. Використання цієї продукції дозволяє усунути більшість естетичних проблем, серед яких сухість шкіри, зморшки, висип та акне, випадіння волосся і лупа. 

 

В асортименті торгової марки присутні:

  • доглядова косметика для різних типів шкіри;
  • лікувальні засоби для вирішення специфічних проблем епідермісу;
  • продукція для догляду та лікування волосся;
  • декоративна косметика з лікувальним ефектом. 

 

Усі без виключення товари бренду мають наступні переваги:

  • Якісний склад, у якому відсутні агресивні компоненти, а також абсолютна безпечність для здоров'я, підтверджена незалежними експертизами. 
  • Висока ефективність, доведена науковими дослідженнями та підтверджена численними позитивними відгуками шанувальників бренду. 
  • Широкий асортимент продукції для жінок, чоловіків, різних типів шкіри та проблем. 
  • Суворий контроль на всіх етапах виробництва. 

 

Вигідні покупки на сайті магазину косметики Ezebra

 

Шукаєте де купити Vichy в Україні? У нашому інтернет-магазині є все, що вам потрібне, а замовити оригінали засобів відомого французького бренду можна з доставкою по Києву та всім регіонам України. 

Зручний сайт з безліччю вбудованих фільтрів, детальними описами та відгуками допоможе у лічені хвилини знайти необхідні товари, а наші доступні ціни на кращу косметику світових брендів приємно здивують і зроблять шопінг не лише комфортним, але й вигідним. 

pixel