Кожна жінка мріє мати густе, гарне волосся. Чи варто впадати у відчай, якщо ваші кучері не відповідають ідеалу, і чи можна виправити ситуацію? Наша відповідь – так!
Зміст
- Гарне волосся: сім порад від професійних стилістів
- Здорове волосся – запорука краси
- Нормалізуйте свій раціон харчування
- Дотримуйтеся правильного розпорядку дня
- Уникайте термічного впливу на волосся
- Доглянуте волосся: що потрібно знати
- Підбираємо косметичні засоби для краси волосся
- Робимо красиву та якісну стрижку
- Правильно вибираємо фарбу для волосся
- Вибираємо хороший гребінець
- Як зробити волосся красивим у домашніх умовах: маленькі хитрощі
Гарне волосся: сім порад від професійних стилістів
Здорове волосся – запорука краси
Багато дівчат не замислюються про те, як їхній раціон впливає на стан шкіри, волосся чи нігтів. Ми усвідомлюємо зв'язок між зайвими кілограмами і солодощами, але якщо набору ваги немає, рідко усвідомлюємо, що продукти, які піддаються промисловій обробці, шкодять волоссю та шкірі. Також більшість представниць прекрасної статі регулярно користуються феном, утюжками та іншими засобами для укладання пасм, забуваючи, що їх треба захистити від термічного впливу. Проте кожна сушка феном негативно впливає на здоров'я волосся, робить його сухим і неслухняним.
Нормалізуйте свій раціон харчування
Збалансоване харчування, багате на корисні жири, білки, клітковину, вітаміни та мінерали – секрет здоров'я і гарного самопочуття. Тому, якщо у вашому раціоні переважають напівфабрикати, копченості, швидкі вуглеводи, їжа, багата на цукор, – рекомендуємо його переглянути.
Найбільш корисні для волосся та шкіри голови протеїн і вітамін В5. Вітамін В5 (пантотенова кислота) прискорює регенерацію, активізує волосяні цибулини, перешкоджає появі ранньої сивини. Білок надає зміцнювальний ефект на волосся, слугує профілактикою його випадання.
Рекомендуємо включити у свій раціон продукти, які сприятливо впливають на здоров'я локонів: необроблений рис, бобові, зернові; яйця; сир; горіхи; зелені овочі; молоко; сою.
Також бажано регулярно вживати продукти, багаті на цинк, залізо і фолієву кислоту.
Це важливо! Найбільш негативно на стан волосся впливають нікотин, кофеїн, алкоголь. Тому бажано відмовитися від них.
Дотримуйтеся правильного розпорядку дня
Найкраще, що можна зробити для свого організму в цілому і волосся зокрема – дотримуватися розпорядку дня. Намагайтеся спати не менше 7–8 годин на добу, уникати стресів, регулярно виконувати зарядку. Навіть за умови правильного домашнього догляду найрозкішніше волосся втратить блиск і колишню привабливість, якщо ви будете мало спати, регулярно піддаватися стресам, вести сидячий спосіб життя.
Локони реагують на стан здоров'я людини – якщо з'явилися проблеми і організм вичерпав свої ресурси, це позначиться на стані волосся. Воно може стати ламким, сухим, почати випадати або плутатися.
Уникайте термічного впливу на волосся
Використовуючи фен і праску, важливо не нашкодити своїм пасмам. По можливості відмовтеся від цих пристроїв, сушіть волосся і створюйте локони менш травматичними способами. Якщо без фену все ж не обійтися, використовуйте його правильно!
- Тримайте фен далі від волосся.
- Сушіть пасма на низькотемпературному режимі.
- У процесі сушіння фен повинен постійно рухатись.
- Не використовуйте насадки, що звужують потік гарячого повітря.
Це дуже важливо! Якщо ви застосовуєте фен або праску, обов'язково захищайте кучері засобами для термічного захисту в формі спреїв. Вони відновлять білкову структуру й мінімізують пошкодження, викликані несприятливими факторами.
Доглянуте волосся: що потрібно знати
Підбираємо косметичні засоби для краси волосся
Запам'ятайте, краса волосся багато в чому залежить не тільки від вихідних даних і мистецтва стиліста, який виконав стрижку і фарбування, а й від того, які засоби ви використовуєте для повсякденного догляду.
У вашому арсеналі обов'язково повинні бути:
- Шампунь відповідно до типу волосся (тонке, жирне, сухе, нормальне). Він очистить від забруднень, підготує до нанесення поживних складів.
- Бальзам. Засіб, який наноситься на вимиті пасма на 10–15 хвилин, а потім змивається. Допомагає волоскам відновити свою структуру, робить їх м'якими і слухняними.
- Спеціальні маски. Випускаються в різних формах, можуть наноситися до і після миття. Оздоровлюють, зміцнюють і надають можливість отримати шикарне волосся. Вони містять природні екстракти та інші корисні компоненти.
- Олії. Наносяться до миття, сприяють тому, що локони стають слухняними, гладкими, шовковистими.
Робимо красиву та якісну стрижку
Правильна модна стрижка – миттєве перетворення і поліпшення зовнішності. Вона творить справжні чудеса! Знайдіть «свого» майстра, який оцінить структуру волосся і підбере оптимальну зачіску. Підтримувати її в порядку буде легко: достатньо раз на місяць відвідувати фахівця для поновлення стрижки.
Правильно вибираємо фарбу для волосся
Вибираємо хороший гребінець
Якісний гребінець здатен творити справжні чудеса. Те, що потрібно волоссю – щітка з натуральними або змішаними щетинками. Вона не травмує і добре ковзає по поверхні, видаляє частинки забруднень, рівномірно розподіляє шкірне сало від коренів до кінчиків.
Як зробити волосся красивим у домашніх умовах: маленькі хитрощі
Підбиваючи підсумки, дамо ще кілька корисних порад про те, як зробити волосся красивим:
- Якщо ви власниця тонких пасм, використовуйте шампуні та бальзами для додання обсягу: вони зміцнять структуру.
- Локони будуть виглядати більш густими і здоровими, якщо пофарбувати їх на тон темніше вашого природного кольору.
- Хочете швидко зробити сухі й неслухняні пасма гладкими і блискучими? Домогтися цього можна, нанесіть на них за кілька годин до миття кокосову олію.
- Влітку використовуйте зволожувальний засіб, це потрібно для запобігання ламкості та вигоранню.
Сподіваємося, стаття була корисною та цікавою, а купити якісну косметику для волосся можна в нашому інтернет-магазині! Запрошуємо за покупками!