Яскравий колір губ з м'яким оксамитовим ефектом доречний завжди і всюди: в офісі, на діловій зустрічі, на вечірці. Саме тому трендова матова помада для губ вже кілька років поспіль є ТОП продуктом у косметичках завзятих модниць і б'юті-блогерів. Вибрати матову помаду не набагато складніше, ніж звичайну помаду або блиск, головне — знати деякі нюанси підготовки та нанесення, тоді ваш макіяж буде ідеальний.
Підготовлюємо губи
Говорячи про те, як правильно наносити матову помаду, починати потрібно не з макіяжу, а з підготовки шкіри. Через мінімальний вміст зволожувальних і живильних компонентів продукт здатний сушити губи, до того ж оксамитова текстура, особливо при виборі темних відтінків, підкреслить всі тріщини і лущення.
Перед тим як наносити мейкап, необхідно:
• Видалити змертвілі частинки шкіри за допомогою ніжного скраба. Найкраще вибирати для цих цілей спеціальні продукти, у складі яких містяться натуральні олії та інші поживні компоненти.
• При наявності достатньої кількості вільного часу нанести на губи зволожувальну маску. Останнім часом на піку популярності спеціальні патчі, які накладають на зону рота на 15-20 хвилин. Рекомендуємо спробувати маску для губ TONY MOLY KISS KISS.
• Покрити губи зволожувальним бальзамом, який захистить уста від втрати вологи в той час, коли на них буде нанесено макіяж. Радимо бюджетний, але досить ефективний варіант EVELINE EGYPTIAN MIRACLE.
Секрети нанесення матової помади
Макіяж з матовою помадою вимагає певної вправності, оскільки фіксується на шкірі вона дуже швидко, а стерти неточні лінії ватною паличкою навіть за допомогою засобу для демакіяжу швидко і точно у вас не вийде.
Олівець у схемі нанесення є обов'язковим пунктом, бо він допоможе помаді, особливо рідкій, не розтектися за межі зони нанесення і дасть можливість скорегувати невеликі огріхи в мейкапі.
«Вибір олівця на 1-2 відтінки світліше помади дозволить візуально збільшити об’єм губ».
Матова помада наноситься в такий спосіб:
1. Контур верхньої губи виділяють олівцем, починаючи з окреслення арки купідона (ямочки по центру), після чого від неї проводять дві перпендикулярні лінії до куточків губ.
2. Нижню губу також зручніше обводити від центру до куточків, щоб контур вийшов рівним і симетричним.
3. Олівцеву лінію варто злегка розтушувати, щоб макіяж виглядав більш легким і природним.
4. Порожній простір усередині контуру слід акуратно заповнити помадою у напрямку від центру до куточків. Залишки продукту можна акуратно промокнути чистою сухою серветкою.
Ідеальний варіант на кожен день — набір із помади та олівця EVELINE OH! MY VELVET LIPS KIT в нюдовому відтінку № 13 BROWNIE BISCOTTI.
Вибираємо тон матової помади для губ
Підібрати матову помаду досить просто. В першу чергу вивчаємо склад продукту — в ньому обов'язково повинні бути присутніми бджолиний віск і компоненти для зволоження, в іншому випадку губи будуть сохнути і стискатися, а образ — виглядати неохайно.
«Сучасні засоби мають кремову текстуру, тому можуть використовуватися навіть власницями сухих губ, які лущаться, однак стійкість у подібних продуктів буде трохи нижчою, ніж у класичних».
Рекомендуємо відмінну матову помаду з безпечним складом, поживними і зволожувальними компонентами у складі - DR IRENA ERIS REAL MATT LIPSTICK.Однією з новинок є рідка матова помада. Вона наноситься подібно блиску і має рідку або кремоподібну текстуру. Використання продукту вимагає певної вправності, оскільки фіксація на губах у нього блискавична, зате й стійкість буде бездоганною. Радимо спробувати LOREAL LIP PAINT MATTE, представлений широкою палітрою відтінків.
Що стосується вибору відповідного кольору, то тут значення матимуть відразу кілька факторів:
• трендові тони;
• сезон;
• час доби;
• ваш колірний тип.
У кольору помади існують певні властивості:
• Холодні тони візуально відбілюють зуби, тоді як теплі, навпаки, підкреслюють жовтизну.
• Для денного і ділового макіяжу найбільш прийнятними вважаються нюдові відтінки — беж, карамель, капучино, молочний шоколад, ніжний рожевий. Для вечірніх виходів підійдуть яскраві й соковиті тони — червоний, винний, бордовий, теракотовий, модна фіолетова палітра.
• Для холодних кольоротипів (зима, літо) слід вибирати відтінки з холодним підтоном, наприклад червоний, рожевий, мокко. Для теплих (весна, осінь) — яскраві морквяні, коралові та коричневі тони. Рожеві тони і нюд вважаються універсальними.